תאונה בהודו
צילום: אי-פי

חיליק מגנוס על התאונה בהודו: "נהג הרכב נרדם"

מנהל המבצעים של חברת החילוץ התייחס לתאונת הדרכים, בה נהרגה אדוה בן דהאן מגבעתיים, ואמר כי בטיולים כאלו יש לשכור כלי רכב מחברות שסומכים עליהם: "צריך תמיד לבדוק את מצב הרכב ומצב הנהג". האזינו
הבוקר הזה
05 ביוני 2018
12:06

חיליק מגנוס, מנהל המבצעים בחברת מגנוס איתור וחילוץ, התייחס הבוקר (שלישי) לתאונת הדרכים הטרגית שאירעה אתמול בצפון הודו, ובה נהרגה אדוה בן דהאן בת ה-36 מגבעתיים, ואמר כי "נהג הרכב כנראה נרדם". את הדברים אמר מגנוס בריאיון לתוכנית הבוקר הזה עם אריה גולן בכאן רשת ב'.

האזינו לריאיון המלא עם חיליק מגנוס בכאן רשת ב':

"התאונה התרחשה בדרך חזרה ממנאלי", אמר מגנוס. "זו אחת מהדרכים המסוכנות בעולם. הם הידרדרו עם הרכב כ-60 מטר לתוך המדרון. חלקם עפו מחוץ לג'יפ, ולכן כנראה גם היה קשה לחלץ אותם. פינו אותם לבית חולים בעיר קולו, שהוא במרחק שמונה שעות נסיעה ממקום התאונה, במקום לבית החולים הקרוב. גם המקום שפינו אות אליו הו לא ברמה של מרפאה בסטנדרטיים מערביים.

"כשיוצאים לדרך צריך לחשוב איך להימנע מתאונות כאלו. אנחנו ממליצים לשכור רכבים מחברות שאנחנו סומכים עליהם, ולא נותנים נהג שיכול להירדם. צריך לבדוק את איכות הרכב שמקבלים ואת מצב הנהג".

חוץ מאדוה שנהרגה, בתאונה נפצעו ארבעה ישראלים נוספים ומטיילת אמריקנית אחת, חלקם במצב קשה. הודעות נמסרו למשפחות הנפגעים.

קונסול ישראל בהודו, אלי סנה, נפגש עם הפצועים בעיר קולו ומסייע להעברתם לבית חולים בעיר הבירה ניו דלהי. לאחר מכן, יוטסו הפצועים לישראל. כמו כן, מטפל הקונסול בהעברת גופתה של אדוה בן דהאן לארץ.

בת דודתה של אדוה בן דהאן אמרה לכאן חדשות: ״ זה מזעזע. קשה לעכל את זה. אמא שלי שמעה בחדשות על התאונה וישר באה לפה. הייתה לנו הרגשה לא טובה. היא נסעה לחופש. היא לא הייתה כמו האנשים שמדמיינים שנוסעים להודו".