כאן משתפים: לצאת מהארון ולהרגיש הכי שלמים שאפשר

למושיקו כתבו "תמות יא הומו" מתחת לבית, אבל יש לו אמא לביאה, רועי פחד להישאר לבד ועכשיו הוא הכי גאה במשפחה שלו וזהורית היתה בטוחה שגוגל יצחק עליה; שלושה סיפורי גאווה. צפו
אורית נבון
07 ביוני 2018
23:22

נדמה שהיום קל יותר להיות להט"ב, אבל היציאה מהארון, החששות והתגובות, לא נמחקים אף פעם. זהורית סורק הייתה תלמידת אולפנה שנכנסה למסלול הקבוע של שירות לאומי וחתונה. רק בהמשך היא הבינה שהיא חייבת להיות נאמנה לעצמה - התגרשה והתחתנה עם אישה. כן, היא עדיין דתיה, אבל בדרך שלה. מנישואיה הראשונים יש לה שני ילדים שמקבלים באהבה את הזוגיות שלה, וגם אם פה ושם היו תגובות פחות טובות, היא שלמה עם עצמה.

למושיקו ויצמן היה חבר כבר בגיל 14 וחצי, הוא פשוט לא ידע שקוראים לזה "גייז". היציאה מהארון הייתה לא פשוטה, כולל גרפיטי וביצים על דלת הבית, ניתוק מההורים וחיפוש עצמי בתל אביב. היום אמא שלו היא החברה הכי טובה שלו, וגם אבא למד לקבל את הנטיה המינית.

רועי יולדוס רייס חשב שלא יקים משפחה כי ממתי להומואים יש אפשרות להביא ילדים? כנער מתבגר, במציאות של לפני עשרים שנה, הנושא עדיין לא היה מדובר, ופתרונות בוודאי שלא היו מדוברים. היום יולדוס רייס נשוי פלוס שתי בנות, גר בקריית אונו, הכי בורגני שיש. "אני כל כך גאה במשפחה שלי", הוא אומר. גם אנחנו גאים.