יניב קקון בבית המשפט

שבע שנות מאסר למשתתף "רוקדים עם כוכבים" שביצע עבירות מין בתלמידותיו

בית המשפט גזר בנוסף על יניב קקון פיצויים על סך 80 אלף שקלים לקורבנות, שהיו קטינות בזמן המעשים. הוא הורשע במסגרת הסדר טיעון באונס ומעשים מגונים
אורלי אלקלעי
11 ביוני 2018
14:46

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (שני) שבע שנות מאסר על יניב קקון, בן 32 מכרמיאל, שהורשע באונס ומעשים מגונים בשתיים מתלמידותיו, שהיו קטינות בזמן המעשים. קקון, שהשתתף בתכנית "רוקדים עם כוכבים", ישלם פיצויים בסכום של 60 אלף שקל לאחת מהקורבנות ו-20 אלף שקל לשנייה.

קקון נעצר בחודש אפריל בשנה שעברה, והוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות אונס, מעשים מגונים מעשי סדום ושיבוש הליכי משפט. לבסוף הוא הורשע, על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון, במעשי אונס ומעשים מגונים.

לפי כתב האישום, קקון הסיע את אחת המתלוננות בסיום שיעור הריקוד. הוא עצר בביתו וביקש ממנה להיכנס לחדרו, שם תקף אותה מינית. הוא ביצע בה עבירות מין חמורות במספר הזדמנויות נוספות.

עורכת הדין עידית רייכרט שייצגה את קקון מסרה כי "בית המשפט בגזר דינו היום דחה את בקשת המאשימה, להחמיר עם הנאשם ולהטיל עליו עונש מאסר דו ספרתי. הוא מצא שיש להתחשב בנטילת האחריות המלאה, בהליך השיקום שנרתם אליו הנאשם, בהבעת החרטה ובהמלצות גורמי הטיפול השונים".