זירת הרצח ביפו

רצח פדיה קדיס ביפו: החשודים - הבת ובן זוגה

טרייסי קדיס ואמיר מרמש נעצרו זמן קצר לאחר שנמצאה גופת אלמנתו של ראש הקהילה הנוצרית-אורתודוקסית, שגם נרצח, בשבוע שעבר. מעצרם הוארך בשבוע
דניאל אלעזר
14 ביוני 2018
18:44

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (חמישי) בשבוע את מעצרם של טרייסי קדיס ובן זוגה אמיר מרמש, החשודים במעורבות ברצח אמה של טרייסי, פדיה קדיס בשבוע שעבר ביפו. בית המשפט האריך גם את צו איסור הפרסום המוטל על שאר פרטי החקירה.

מעצרו ומעצר הבת של פדיה קדיס הוארך בשבוע. אמיר מרמש (צילום: מתוך פייסבוק)

טרייסי קדיס ומרמש נעצרו כבר בשבוע שעבר, זמן קצר לאחר שגופתה של פדיה קדיס בת ה-52 נמצאה בביתה ברחוב אוהב ישראל ביפו. קדיס היא אלמנתו של גבי קדיס, ראש הקהילה הנוצרית אורתודוקסית שנרצח לפני כשש שנים בתהלוכת חג המולד על ידי אדם המחופש כסנטה קלאוס. הבן של פדיה היה אמור להתחתן כמה ימים לאחר שנמצאה גופת אמו.

פרמדיקים של מד"א מצאו אתמול את פדיה קדיס, ללא רוח חיים והבחינו כי היא נדקרה בפלג גופה העליון. חובש רפואת חירום במד"א רן מנוסיס סיפר: "בדירה שכבה אישה כבת 50 כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אך היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה".


עורך דינו של אמיר מרמש, תומר נווה, אמר כי "מדובר בתיק שצריך לעבור כברת דרך ארוכה עד שמרשינו יורשע. הוא משתף פעולה באופן מלא עם החקירה. נקווה שהגרסה שלו תיבדק ותימצא מהימנה".