גונן שגב
צילום: פלאש 90

"בוגד נשאר בוגד": מכריו של גונן שגב מגיבים לפרשת הריגול

חברים ופוליטיקאים שהכירו את השר לשעבר לפני ההסתבכות בריגול לטובת איראן, נחצים בין אלה ש"נפלו מהכיסא" למשמע הפרשה לבין אלה שלא הופתעו כלל. ראש מועצת עומר, פיני בדש: "הוא מכר את האידיאולוגיה כדי להיות שר". חברו, ארי שמאי: "הוא חברותי וחביב, וכנראה קצת יותר יהיר מחכם"
מערכת כאן חדשות
20 ביוני 2018
15:32

ראש מועצת עומר והח"כ לשעבר, פיני בדש, זוכר היטב עד היום פתק שהעביר לו בזמנו רפי איתן באחת הישיבות שבהן נכח במשכן. "הוא כתב לי – פיני, כשאני שומע את גונן שגב מדבר, אני מבין כיצד נוצרים דחפים לרצח", שחזר בדש. ואכן, עבור רוב הגורמים שנתקלו בשר לשעבר במסגרת הפוליטית וגם מחוצה לה, לא מדובר היה בהפתעה גדולה כשנחשף כתב האישום המייחס לו ריגול לטובת איראן. בעקבות ההסתבכות החדשה של שגב, ולא בפעם הראשונה, קיבצנו תגובות של כמה מהם להתפוצצות הפרשה.


גונן שגב - המניפולטור המוכשר שהפעיל את קסמיו על האיראנים | לטור של מרדכי גילת >>

"גונן זה גונן. פעם בוגד – תמיד בוגד", הטיח הח"כ לשעבר משה פלד שהיה חבר מפלגתו. מנגד, חברו של שגב, עו"ד ארי שמאי, הודה ש"נפל מהכיסא" כששמע במה הוא נאשם. "הוא אדם חכם, חברותי, שחצן וחביב. כנראה קצת יותר יהיר מחכם", היטיב שמאי לתאר את אישיות חברו. פיני בדש סיכם בייחול לגבי עונשו של השר לשעבר: "אני מקווה שהוא יישאר להרבה מאוד שנים בכלא, שלא ימשיך להפתיע אותנו יותר".