עמוס בן גרשון, לע"מ

יחימוביץ': "ההחלטה בדבר התפקיד לא צריכה להיעשות בקמפיינים תקשורתיים"

ח"כ שלי יחימוביץ התייחסה בחשבון הטוויטר שלה לסוגיית מינוי יו"ר האופוזיציה במקומו של ח"כ יצחק הרצוג. לדבריה, הנושא צריך להיות מוכרע אך ורק על השאלה מה מייצר אופוזיציה חזקה ולוחמת. ח"כ ציפי לבני אמרה היום כי הענקת תפקיד ראשות האופוזיציה לה, הכרחית להמשך שותפות הסיעה
יואב קרקובסקי וזאב קם
25 ביוני 2018
19:37

ח"כ שלי יחימוביץ מהמחנה הציוני אומרת היום (שני) כי ההחלטה בדבר איוש תפקיד יו"ר האופוזיציה לא צריכה להיעשות בקמפיינים תקשורתיים. בציוץ בחשבון הטוויטר שלה, כתבה יחימוביץ' כי יו"ר האופוזיציה הוא תפקיד משמעותי וחשוב, שיש כמה אנשים שמתאימים לו. "אין לי כוונה לתדרך או להתראיין בנושא. צריך להיות מוכרע אך ורק על השאלה מה מייצר אופוזיציה חזקה ולוחמת".


יחימוביץ מסרה את הדברים לאחר שיו"ר התנועה, ח"כ ציפי לבני, אמרה בישיבת סיעת המחנה הציוני כי תפקיד ראשות האופוזיציה הכרחי להמשך שותפות הסיעה, המורכבת ממפלגת העבודה ומפלגת התנועה - שבראשה היא עומדת. יו"ר העבודה, אבי גבאי, סירב להתייחס לנושא כשנשאל על כך. 

הבוקר התראיין הרצוג לתכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב' והביע את תמיכתו בכך שח"כ לבני תחליף אותו בתפקיד יו"ר האופוזיציה. "ההבנה שלי הייתה עם ציפי לבני שכל אחד שמסיים או פורש מהתפקיד, השני מקבל אותו", אמר הרצוג.