דוד שאול
יח"צ

בחירות העורכים - כאן 88 | 31.7.2018

עדכון אחרון 31.7.2018
מערכת כאן
31 ביולי 2018
16:00
עודכן ב 01 אוגוסט 16:00

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

דודו טסה – פריד

כנראה שאין אדם חרוץ יותר בתעשיית המוזיקה הישראלית מדודו טסה. ואולי צריך להגיד אין פורה יותר. מתחילת האלף הנוכחי הוא הוציא 13 אלבומים ואחרי שכבר הוציא אלבום  השנה הוא בדרך לעוד אחד. אחרי האלבום "איגרת אל הילדים" שהיה די רגוע טסה חוזר לכסח עם מחווה קטנה לפריד אל עטרש וקליפ שצולם בניו יורק בזמן סיבוב ההופעות של טסה והכוויתים. את השיר הוא כתב בעזרת עמיר לב ואת השיר עיבד יחד עם ניר מימון.

דוד שאול – מפה לשם

דוד שאול אולי מוכר לכם מבמות התאטרון או ממסכי הטלוויזיה והקולנוע (הרמון, מפריח היונים ועוד) אבל הוא בכלל מוזיקאי. שאול הוא בוגר להקת הנח"ל ופסנתרן קלאסי מלומד. מאחוריו כבר אלבום ראשון וכעת הוא משיק אלבום שני בהפקת איתן רז. זהו הסינגל השני של שאול ונראה שכישורי המוזיקה שלו לא נופלים מכישורי המשחק.

Kali Uchis – Killer

קלי אושס ואלבום הבכורה שלה Isolation מצליח לבלבל הרבה מאוד אנשים. מצד אחד יש לה תדמית שמזכירה את הקרדאשיאנס ויש לה שירים שמקורם בעולמות הפופ. מצד שני, יש באלבום שירים אלטרנטיביים ושיתופי פעולה עם צבא של מפיקים ושמות חשובים כמו Thundercat, קיווין פרקר (טיים אימפלה), Badbadnotgood, The Gorillaz, בוטסי קולינס והמפיק זוכה הגראמי אומ'אס קית' (אריקה באדו, ג'ון לג'נד, ג'יי זי ועוד) שהפיק את השיר Killer. את השיר עצמו כתבה אושס יחד עם המוזיקאי ויין גורדון והוא עוסק בילדות הקשה שלה. אושס לא הסתדרה עם משפחתה שגירשה אותה מהבית וניהלה מערכת יחסים לא בריאה ורעילה לדבריה.

(Leon Bridges – Beyond (Acoustic

אתם ואנחנו כבר שוחחנו השנה על האלבום השני של ליאון ברידג'ס Good Thing. הטרוניה היחידה שהייתה לנו על האלבום קשורה לשינוי שעשה ברידג'ס בסאונד שלו. אחרי אלבום בכורה חם שהוקלט עם ציוד וסאונד משנות השישים בחר ברידג'ס לעדכן את הסאונד שלו באלבום החדש והלך לעולמות אלקטרוניים יותר. והנה, כדי לפצות אותנו הוא הוציא את הסינגל השלישי מהאלבום Beyond גם בגרסה אקוסטית. השיר שיצא כבר באפריל זכה עכשיו לגרסה אקוסטית עבור הסשנים המיוחדים שיוזמת ספוטיפיי. אתם מוזמנים לבחור לבד איזו גרסה אתם מעדיפים - כבר הבנתם לאן אנחנו נוטים.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

מיטל מיכאלי - Insurance Guy
נדב אזולאי וגיל נמט - נעליים כתומות
Benjamin's Brother – Not Easy
Dawes – Feed The Fire
Greta Van Fleet - Black Smoke Rising
Kelsey Lu – Shades Of Blue
Paul Weller – Aspect
Yellow Days - The Way Things Change

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)