צילום: תמיר פלצמן

בחירות העורכים - כאן 88 | 28.8.2018

עדכון אחרון 28.8.2018
מערכת כאן
29 באוגוסט 2018
16:43

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

גל עבדו ואלון עדר – המפלצת

אחרי עשור של גישושים גל עבדו הוציא בשעה טובה אלבום בכורה. את האלבום הפיק לצד אלון עדר, שמשתלב נהדר עם מקורות ההשראה של עבדו בין אם מדובר בצלילים הנוסטלגיים של ישראל 1970 ובין אם מדובר בטיול המוזיקלי שעשה עבדו בברזיל וניכר במוזיקה שלו. בשיר "המפלצת" שהוא הלחין וכתב, המפיק לוקח צעד קדימה ומגיש את השיר כמו שרק הוא יודע.

יונתן רוזן ורז שמואלי - קשר השתיקה

השחקן והמוזיקאי יונתן רוזן חוזר עם אלבום שלישי ועם לא מעט שיתופי פעולה וביניהם אסף תלמודי ובנו הנדלר שהפיקו, נעם רותם שתרם טקסט, שלומי שבן שתרם סולו לאחד השירים וכמובן הזמרת רז שמואלי שמתארחת בשיר הנ"ל.  השיר מלווה בקליפ מיוחד עם שפת הסימנים ותיעוד של הרחוב התל אביבי בקיץ 2018.

Dawes - Living in The Future

אחרי השיר Feed the Fire עם השפעות רוק יאכטות (איגלס, אמריקה ועוד), אנחנו מביאים לכם צד אחר של הלהקה האמריקאית. הפעם השפעות של Foreigner ודיסטורשנים משנות ה-90. כמו הרבה שירים שנכתבו והוקלטו בשנים האחרונות גם השיר הזה עוסק במצב האנושות והתקווה למצוא מחנה משותף ואור בקצה המנהרה. מילות השיר נתנו לאלבום החדש של ה-Dawes את שמו, Passwords.

Elvis Costello & The Imposters - Unwanted Number

עצרו הכל, אלביס קוסטלו בריא, שלם והוא חוזר עם אלבום חדש אחרי שמונה שנים. כן כן, היה ב-2013 אלבום עם הרוטס, אבל אנחנו מדברים על אלבומים עם ההרכבים המקוריים שלו The Attractions ו-Imposters.  לפי שני הסינגלים הראשונים, Unwanted Number ו-Under Lime, זה גם נשמע ככה, כמו קוסטלו של שנות השביעים. האלבום החדש, Look Now, ייצא באוקטובר הקרוב ויכלול 12 שירים והופעות אורח של ברט בכרך וקרול קינג.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

ג'ינג'יות – יונתן
דודו טסה – פריד
רוני אלטר – Save Me
Pattie – Cinnamon Bun
Death Cab for Cutie – Autumn Love
Greta Van Fleet – When the Curtain Falls
Leon Bridges – Beyond (Acoustic)
Shannon Shaw - I Might Consider
Yellow Days - The Way Things Change

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)