זירת שוד של בנק (ארכיון)
צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

6 חודשי עבודות שירות נגזרו על "שודדת הטודו בום"

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע את עונשה של יובל מוצפי, שהורשעה בשלושה מעשי שוד בלבד כחלק מהסדר הטיעון עימה. בן זוגה, בר סעדון, נשלח בחודש מאי האחרון ל-11 שנות מאסר
רום ליאור
16 בספטמבר 2018
09:49

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ראשון) שישה חודשי עבודות שירות על יובל מוצפי, שכונתה "שודדת הטודו בום". היא הורשעה בהסדר טיעון במעורבות בשלושה מעשי שוד בלבד, אף על פי שכתב האישום המקורי שהוגש נגדה ונגד בן זוגה, בר סעדון, ייחס להם 11 מעשי שוד.

בסוף חודש מאי האחרון גזר בית המשפט גם את דינו של בן הזוג סעדון ושלח אותו ל-11 שנות מאסר בפועל. הוא הורשע, על פי הודאתו, בתשעה מעשי שוד. בנוסף, נגזר עליו אז לשלם קנס של 50 אלף שקלים.

סעדון חתם בחודש פברואר על הסדר טיעון עם הפרקליטות שבמסגרתו הוא הורשע ביותר מעשרה מקרי שוד וגניבה. מדובר במעשי שוד בסניפי בנק ובסניפי דואר, שאת חלקם ביצע בסיוע בת זוגו. בחקירתם נחשפו התכתבויות ביניהם ובין השאר כתב בן סעדון לאחר אחד ממעשי השוד: "אני בדרך הביתה, טודו בום" וכך זכה לכינוי. 

עורך דינו של בן סעדון, רפאל רפאלוב, אמר לאחר מתן גזר הדין כי "מדובר בענישה מחמירה שאינה עומדת בהלכות שנקבעו על ידי בית המשפט העליון".