"תזכורת שאני חזקה": המוטרדת תיעדה את הגבר שטפח על ישבנה

גבר זר הציע לעזור ללילי עם מגירה שנתקעה בעבודה. אחרי שפתר את הבעיה הוא טפח על ישבנה. היא תיעדה את האירוע ופרסמה פוסט ברשת: "הפעם, בשונה מכל הטרדה אחרת - צעקתי"
ורד פלמן
23 בספטמבר 2018
13:19

"יש לי אמונה בעצמי ובכוח שלי ויש לי ים הערכה עצמית לי ולגוף שלי": כשהוטרדה על ידי גבר שבא לעזור לה בעבודתה, לילי סגל העלתה פוסט לפייסבוק ובו תיעוד ההטרדה.


כך לילי כותבת בפוסט:

היי
טוב אז ניקח דקותיים אחורה מאיפה שהסרטון מתחיל. המגירה הארורה בעבודה שתמיד נתקעת כשפותחים אותה נתקעה שוב, בזמן שנאבקתי איתה שתחזור למסילה הגיעו שני גברים, אחד מהם הציע עזרה ואני נעניתי בחיוב, אז הוא נכנס ואז הסרטון מתחיל.
צרחתי עליו מה נראה לך שאתה עושה יא בן זונה
והוא ענה ״מה, עזרתי לך עם המגירה״
(מה???????)
המשכתי לצעוק שאני בהלם ממה שהוא בכלל ענה ומה שעוד יותר השאיר אותי המומה זה הפרצוף המופתע שלו כתגובה לצרחות שלי
כי מה חשבת שיקרה?
שארד על ארבע ואבקש עוד אחד?
סובבתי את הראש אליו, הרגשתי את כל החום בגוף שלי עולה, הסתכלתי לו טוב טוב בלבן של העין ואמרתי בברור:״ תעוף מפה או שאני מזיינת אותך מכות״ (כן יוצא לי ערס צעצוע בן 13 לפעמים)
והוא ראה לנכון להגיב ״ אז כן תזייני אה?״ עם חיוך סליזי ודוחה
כמובן שבשניה שהוא שמע את המילה משטרה הוא נבהל ונעלם.
אותה סיטואציה הייתה יכולה לקרות ללילי בת ה20 או אפילו לפני חצי שנה הייתי מתפרקת וחוזרת על אותם משפטי חסרי אמונה במין הגברי ולאן האנושות מדרדרת ושכנראה זו אני שמשדרת מיניות.
לא חביבי. לא הפעם. הפעם זה אחרת. יש לי אמונה עצמי ובכוח שלי ויש לי ים הערכה עצמית לי ולגוף שלי. הפעם זה הכעיס אותי שזה עדיין קיים בכלל למרות שישר אחרי המחשבה הזו עלתה לי ההבנה שתמיד יהיו אנשים קטנים בעולם הגדול הזה. פאק איט.
הפעם בשונה מכל הטרדה כזו או אחרת שחוויתי, הפעם עניתי והגבתי וצעקתי.
נבחתי כמו פינצ׳ר עצבני.
תודה לך יקום.
ששלחת לי יצור שכזה שאדע שאני מסוגלת להתמודד עם זה. תודה על התזכורת לכמה אני חזקה ושאני מסוגלת למחוץ ג׳וקים לבד.