ניידת משטרה, אילוסטרציה
צילום: שאטרסטוק

קרוב משפחתה של הנרצחת בנגב: "אסור היה לתת לה לחזור למשפחה"

נבדק החשד כי הצעירה מהפזורה הבדואית נרצחה לאחר שברחה לביתו של צעיר שאיתו רצתה להתחתן. לפי החשד חלק מבני המשפחה התנגדו לכך. מהמשטרה נמסר כי כל כיווני החקירה נבדקים
אסף פוזיילוב
25 בספטמבר 2018
14:56

נבדק החשד כי הרקע לרצח הצעירה בת ה-22 מהפזורה הבדואית הלילה (שלישי) בבאר שבע, הוא בריחתה אל בחור שאיתו רצתה להתחתן, למרות שחלק מבני משפחתה התנגדו לכך. אמש שהתה הצעירה אצל משפחת הבחור. הם אפשרו למשפחתה לקחת אותה בחזרה ואביה הגיע למקום בשעות הערב. לאחר מכן נרצחה. מהמשטרה נמסר כי כל כיווני החקירה נבדקים.

גורמים במשפחתה אמרו לכאן חדשות כי "זו טעות קשה לתת לה לחזור לבד למשפחה שלה, ברור שיש סכנת חיים. לא היו אמורים להחזיר אותה, גם אם לא רצו אותה שם. צריך למסור אותה למישהו אחר שייקח עלייה חסות, כדי שלא יהרגו אותה, או להעביר אותה למשטרה. הרי ברור שהמשפחה שלה לא תעבור על זה בשתיקה, זו פגיעה חמורה בכבוד שלהם".

הצעירה נורתה לפנות בוקר ופונתה במצב אנוש לבית החולים, שם לבסוף נקבע מותה. סמוך לשעה 04:30, שוטרים שעסקו בפעילות שיטור שגרתית בבאר שבע הבחינו ברכב מעורר חשד וקראו לנהג הרכב נקרא לעצור. ברכב נמצאה הצעירה הפצועה. למקום הוזעק כוח רפואי, יושבי הרכב ובני משפחתה של הקורבן עוכבו לחקירה.

חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו לצעירה, שהייתה מוטלת במושב האחורי כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ועם מספר פציעות חודרות בפלג גופה העליון. בתום הערכת מצב, הוטלה החקירה על יחידה מרכזית במרחב הנגב ונבדקים כלל כיווני החקירה.