ארי נשר (במרכז)
צילום: רפי דלויה

"הענקתם לאבא שלי חיים חדשים": איבריו של ארי נשר נתרמו

הלב, הכבד הריאות והכליות של הנער, שנהרג בתאונת פגע וברח בתל אביב, הושתלו בחמישה אנשים שונים. קרניות עיניו יושתלו בימים הקרובים. משפחת אחד המושתלים: "נהיה אסירי תודה לנצח"
דקלה אהרן-שפרן וקטי דור
28 בספטמבר 2018
15:02
עודכן ב 16:31

איבריו של ארי נשר הושתלו היום (שישי) אצל חמישה אנשים שונים, כך נמסר מהמרכז הלאומי להשתלות. ליבו של ארי הושתל בגופו של גבר כבן 60 בבית החולים שיבא, ריאותיו בגבר בן 50 בבית החולים בילינסון, הכבד בגופו של גבר בן 36 בבית החולים איכילוב, כליה אחת בנער בן 17 בשניידר וכליה נוספת בילד בן 10 ברמב״ם. קרניות עיניו יושתלו בימים הקרובים.


משפחתו של אילן, מושתל הריאות, ביקשה להביע את תודתם למשפחת נשר: "זו אצילות נפש, הענקתם לאבי חיים חדשים, נהיה אסירי תודה לנצח. אנחנו כואבים את כאבכם". פרופסור מרדכי קרמר, שהיה אחראי על השתלת הריאות הוסיף: "משפחתו של אילן ואני מודים למשפחת נשר על התרומה הנפלאה הזו ומשתתפים בצערם". 

ארי נשר בן ה-17, בנו של הקולנוען אבי נשר, נפצע בתחילת השבוע בתאונת הפגע וברח בשדרות רוקח בתל אביב, ונפטר אתמול מפצעיו בבית החולים איכילוב בעיר. ממשפחתו נמסר: "רגע לפני שהלך מאיתנו, חגג ארי שלנו יום הולדת 17. אף ילד בעולם לא צריך להסתלק מאיתנו בגיל 17. ארי שלנו לא היה רק ילד יפה תואר, הוא היה ילד מוכשר, סקרן, שנון וכל כך שמח. הוא היה קולנוען צעיר ומוכשר ותמיד ניסה לעזור לכל מי שהיה זקוק לו".