זירת התאונה

סניגורו של הנער שרכב עם ארי נשר: "הוא כלל אינו זוכר שרכב על האופניים"

עו"ד ראפת אסדי אמר לכאן חדשות בעקבות זימונו של הנער לחקירה באזהרה: "לא מבין איך המשטרה הסיקה שהוא גרם לתאונה. האחריות כולה על הנהג"
הדס גרינברג
04 באוקטובר 2018
09:12

סניגורו של הנער שהיה מעורב עם ארי נשר בתאונת הפגע וברח בשבוע שעבר טען הבוקר (חמישי) כי מרשו כל לא זכר שהוא זה שרכב על האופניים. בעקבות זימונו של הנער לחקירה במשטרה, אמר עו"ד ראפת אסדי לכאן חדשות כי "נשגב מבינתו" כיצד המשטרה הגיעה למסקנה שהלקוח שלו הוא שגרם להתרחשות התאונה, "לאחר שייחסה את מלוא האחריות לנהג הפוגע שהיה שיכור עם כמות גבוהה מאוד של אלכוהול בעת הפגיעה".

עו"ד אסדי ציין כי בשלב זה הנער אינו זוכר דבר מהאירוע "אם הייתה סטייה כזו או אחרת של האופניים זה לא בהכרח מלמד שמרשי הוא האחראי לתאונה. האחריות כולה רובצת לפתחו של הנהג המעורב״, אמר. אמש זימנה המשטרה את הנער בן ה-16 תושב תל אביב לחקירה. בליל התאונה הוא נפצע באורח קל ושוחרר לביתו תוך זמן קצר.

בית משפט השלום בתל אביב נענה שלשום לבקשת המשטרה ושחרר את הכדורגלן יצחק אספה, החשוד בהריגתו והפקרתו של ארי נשר לתשעה ימי מעצר בית מלא. על אספה יחולו תנאים מגבילים כמו עיכוב יציאה מהארץ ל-180 ימים, הפקדת ערבות כספית, הפקדת רישיון הנהיגה ואיסור על יצירת קשר עם מעורבים באירוע.