מרפסת הבית

אחות ואח נפצעו קשה ובינוני מנפילה ממרפסת באשקלון

הם פונו לבית החולים ברזילי בעיר. ככל הנראה קרס חלק ממעקה הזכוכית של המרפסת כשהאחות כבת 17 נשאה את אחיה הקטן בן ה-5 על כתפיה
איציק זוארץ
06 באוקטובר 2018
21:06

אחות ואח נפצעו הערב (שבת) קשה ובינוני בנפילה ממרפסת ביתם בקומה השנייה באשקלון. שכנים שהבחינו במתרחש סיפרו כי האחות, נערה כבת 17, נשענה עם גבה על מעקה הזכוכית של המרפסת כשהיא נושאת את אחיה הקטן, בן ה-5  על כתפיה. אז קרס המעקה והשניים נפלו אל הקרקע.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לשניים טיפול רפואי והם פונו לבית החולים ברזילי בעיר, שם הם עוברים בדיקות הדמיה. הנערה אושפזה כשהיא בהרה מעורפלת וסובלת מפגיעה רב מערכתית. אחיה נמצא בהכרה מלאה וסובל מחבלת ראש.

חובשי רפואת חרום על אופנוע מד"א בן טטרו ועמית שחורי שטיפלו בשניים סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו בחניית בניין מגורים נערה כבת 17 לכודה בין שתי מכוניות חונות, אנשים במקום סיפרו שהיא נפלה מהקומה השנייה בבניין ועליה נפל גם ילד. בסיוע אנשים במקום חילצנו אותה, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית חולים כשמצבה קשה, ילד כבן 7 התהלך במקום וסיפרו לנו שהוא נפל על הנערה, הוא סבל מחבלה בראש והיה בהכרה מלאה ולאחר בדיקה רפואי  במקום פינינו גם אותו לבית חולים כשמצבו בינוני".