נועם דדון - הנציג שלנו לאירוויזיון ג'וניור
צילום: רונן אקרמן

הערב: נועם דדון ייצג את ישראל באירוויזיון ג'וניור 2018

יבצע את השיר ''ילדים כאלה'' ויופיע 14 בסדר השירים. שידור ישיר של התחרות בכאן חינוכית ובדיגיטל החל מהשעה 17:00
מערכת כאן אירוויזיון
25 בנובמבר 2018
08:00

נועם דדון, בן 13 מירוחם, ייצג הערב את ישראל באירוויזיון ג'וניור, תחרות השירה הגדולה בעולם לילדים בגילאי 9 עד 14 שתיערך הערב במינסק, בלארוס.

אירוויזיון ג'וניור 2018 יהיה הגדול ביותר בתולדות התחרות, בהשתתפות נציגים מעשרים מדינות. זהו סדר ההופעות: אוקראינה, פורטוגל, קזחסטן, אלבניה, רוסיה, הולנד, אזרבייג'ן, בלארוס, אירלנד, סרביה, איטליה, אוסטרליה, גיאורגיה, ישראל, צרפת, מקדוניה, ארמניה, ווילס, מלטה, פולין. 

צפו בקליפ ובו טעימה מהחזרה השנייה של נציגי כל המדינות:

שלא כמו באירוויזיון, ההצבעה מתבצעת דרך האינטרנט וצופים מכל העולם יכולים להצביע, כולל למדינתם במידה וזו משתתפת. התוצאה הסופית נקבעה בחצייה על פי בחירתם של צוותי שיפוט מקומיים ובחצייה על פי הצבעת הקהל.

חלון ההצבעה הראשון פתוח כעת ואפשר להצביע לנועם דרך אתר אירוויזיון ג'וניור. צפו בסרטון המסביר על אופן ההצבעה.

נועם יבצע על הבמה את השיר "ילדים כאלה" שכתב והלחין עדן חסון. לראשונה אנחנו שולחים לג'וניור שיר שמושר כולו בשפה העברית, וזו אולי הנציגות האותנטית ביותר שהייתה למוזיקה הישראלית בתחרות. ישראל ערכה את הבכורה שלה בתחרות באירוויזיון ג'וניור שנערך באמסטרדם ב-2012, שנה בה צוין עשור לתחרות. מי שייצג אותנו היה ההרכב Kids.il עם שיר של אוהד חיטמן שהגיע למקום השמיני. ארבע שנים לאחר מכן שלחנו את שירה פריימן וטימוטי סאניקוב עם שיר של דור דניאל ונועם חורב, השיר הגיע למקום ה-15.

צפו בקליפ ל''ילדים כאלה''

בתוך כך, אמש נחשף הגביע שיוענק למנצח או למנצחת של אירוויזיון ג'וניור 2018
צילום: Andres Putiing, Junioreurovision.tv

הכירו את נועם דדון 

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק לעדכונים בלעדיים.