זירת הרצח בנתניה, אמש
צילום: מד"א

הרצח בנתניה: מצוד אחר הבעל החשוד - "זה היה עניין של זמן"

עליזה שפק בת ה-50 מנתניה נרצחה אמש בביתה בעיר. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר בעלה, יצחק שפק בן ה-54. חברתה של הנרצחת: "הוא כבר תקף אותה ואיים עליה. לא מפתיע שהוא רצח אותה". הלווייתה תתקיים ב-15:30 בבית העלמין בעיר
הדס גרינברג
11 באוקטובר 2018
06:15
עודכן ב 11:15

תושבת נתניה שנרצחה אמש (רביעי) בדקירות בביתה היא עליזה שפק, בת 50 תושבת העיר. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר יצחק שפק, בן 54, החשוד ברצח. המשטרה מחפשת אחר שפק באזור השרון, בין השאר באמצעות מסוק. הלוייתה תתקיים בבית העלמין ותיקים בנתניה ב-15:30.

השניים נפרדו לפני יותר משנתיים, ולהם ארבעה ילדים. בשנת 2016 הורשע שפק בתקיפת אשתו ונגזרו עליו שישה חודשי מאסר. אמש הוא התקשר לחבר קרוב, סיפר לו שרצח את פרודתו וניתק את השיחה. החבר הוא שהזעיק את המשטרה.

חברתה של הנרצחת אמרה לכאן חדשות: "זה היה עניין של זמן, הוא כבר תקף אותה ואיים עליה. מסכנים הילדים, איזה סבל היה להם ממנו. לא מפתיע שהוא רצח אותה. הכתובת היתה על הקיר".

המקרה התרחש בסביבות השעה 22:00 ברחוב עמק חפר בעיר. פראמדיק מד"א רפי שבע סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 50 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה". לפי עדות, הבעל הלך לשכנים, אמר להם "תגידו לילדים שאני אוהב אותם" - ונמלט.