ויזל, ארכיון
צילום: Moshe Shai/Flash90

הסתיימה הבדיקה נגד הראל ויזל: "לא הייתה הטרדה מינית"

בתום הליך הבדיקה החיצונית בחברת פוקס נמסרה הודעה לבורסה, שלפיה "הבודקת מצאה כי לא היו אירועי הטרדה מינית בחברה על ידי בכירי החברה ומנכ"ל החברה. החברה מתנהלת בהתאם להוראות החוק למניעת הטרדה מינית באופן קפדני". בחודש אוגוסט האחרון פורסם כי חמש נשים טוענות שויזל הטריד אותן מינית
עמית תומר
14 באוקטובר 2018
22:23

הסתיימה בחינת הבודקת החיצונית לגבי הטענות כלפי מנכ"ל פוקס הראל ויזל על הטרדה מינית. חברת פוקס העבירה היום (ראשון) דיווח לבורסה, שלפיו "הבודקת מצאה כי לא היו אירועי הטרדה מינית בחברה על ידי בכירי החברה ומנכ"ל החברה, החברה מתנהלת בהתאם להוראות החוק למניעת הטרדה מינית באופן קפדני ויעיל. לא נמצא פגם בהתנהלות החברה ומנהליה בהקשרים האמורים לעיל".

מפוקס נמסר עוד כי בעקבות הדברים ועדת הביקורת ודירקטוריון החברה קיימו דיונים בנושא ואימצו את המסקנות.

קבוצת "פוקס" הודיעה בחודש ספטמבר כי תמנה בודקת חיצונית לבחינת העדויות על הטרדה מינית מצד מנכ"ל ובעלי החברה הראל ויזל. זאת, בנוסף לפעולות השגרתיות של החברה לטיפול בנושאים אלה, ביניהן מלשינון המאפשר לעובדים להתלונן באופן אנונימי וממונה למניעת הטרדות מיניות בחברה.

ההודעה פורסמה בעקבות תחקיר חדשות עשר שבו פרסם העיתונאי רביב דרוקר עדויות אנונימיות של חמש נשים שטענו כי ויזל הטריד אותן מינית והציע להן הצעות מגונות במהלך העבודה.