צילום: ניסים קינן

האם שביתה נפגע מרקטה בבאר שבע: "אין לי בית - הכל הלך"

מירי תמנו סיפרה לכאן חדשות: "עכשיו לילדים אין שום דבר, אין לי את הבסיס אפילו". ראש מטה החירום בעיריית באר שבע אמר בכאן רשת ב' כי "התושייה של האם מנעה פגיעה בנפש"
איציק זוארץ
17 באוקטובר 2018
13:34

מירי תמנו, תושבת באר שבע שביתה נפגע הבוקר (רביעי) מירי הרקטה, אמרה כי לא נשאר לה דבר. לדבריה, "אין לי בית, כל הזכרונות הלכו. חסרים לנו דברים אלמנטרים, בתוך הבית היו ארונות מלאים ושום דבר לא נשאר. עכשיו לילדים אין שום דבר, אין לי את הבסיס אפילו".

מוקדם יותר ראש מטה חירום בעיריית באר שבע, עמית ריינגולד, אמר בריאיון לתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב' כי "התושייה של האמא מנעה בוודאות פגיעה בנפש. הציבור אצלנו מאוד בוגר ולמוד ניסיון מהשנים האחרונות. המשפחה תועבר למקום זמני עד שביתם הקבוע ישופץ - דבר שיקח כמה חודשים". 

האזינו לריאיון המלא עם עמית ריינגולד

השר צחי הנגבי התייחס גם הוא לירי הרקטות מרצועת עזה ואמר לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב': אין לנו מה להרוויח מעימות כי נחזור לאותה הנקודה. ראש הממשלה הגדיר גבולות, וביום שישי הקרוב יהיה מבחן לפרובוקציות של חמאס. אין קשר בין מבצע בעזה לבחירות. רוב הקבינט מצדד בדעה שאין לנו שום עניין להיקלע למערכה ברצועה. אם זה יקרה, זה יקרה בלית ברירה כמו המבצעים האחרונים". 

האזינו לריאיון המלא עם השר צחי הנגבי

לפנות בוקר שוגרו שתי רקטות מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. רקטה פגעה ישירות בבית בבאר שבע ורקטה נוספת נחתה בים מול חופי גוש דן. בתום הערכת מצב, הוחלט שלא לקיים היום לימודים בכל מוסדות החינוך בעיר, וכך גם ביישוב עומר הסמוך. בתגובה, חיל האוויר תוקף מטרות טרור ברצועת עזה. 

תגיות:
שביתה