יאיר נתניהו
צילום: פלאש 90

יאיר נתניהו לאופירה אסייג: "בהמה, מתחנפת לברנז'ה"

בנו של רה"מ ומגישת "אופירה וברקו" ניהלו קרב פייסבוק ראוותני לתוך הלילה - שהסתיים באיום בתביעת דיבה. אתמול אירחה אסייג בתוכניתה את אורנה פרץ מקריית שמונה, שרה"מ קרא לעברה השבוע "את משעממת אותנו". על המתקפה של נתניהו השיבה: "משועמם, חי על חשבון הציבור"
שני נחשוני
20 באוקטובר 2018
12:37

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התגושש בפייסבוק עם המגישה אופירה אסייג לאחר שזו אירחה אתמול (שישי) בתוכנית "אופירה וברקו" את אורנה פרץ מקריית שמונה, שראש הממשלה קרא לעברה "את משעממת אותנו" מוקדם יותר השבוע.

יאיר נתניהו פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, ובו תקף את אסייג וכינה אותה "בהמה גסה". לדבריו, התוכנית משודרת רק בשל ההסתה של אסייג נגד אביו, משפחתו וציבור הימין. "ההתחנפות שלה לשמאל בשביל להיות מקובלת בברנז'ה - מבחילה", כתב בנו של ראש הממשלה.

הפוסט שפרסם נתניהו בפייסבוק

אסייג לא שמרה על שתיקה וערכה השוואה בחשבון האינסטגרם שלה בין ראש הממשלה לבנו. "מדהים אותי הפער הגדול בין האינטיליגנציה הגבוהה, החדות, הרהיטות והקריירה המוקדמת של בנימין נתניהו לבין הבטלה והשיעמום של יאיר נתניהו", כתבה המגישה. "יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף. אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא".


במהלך הלילה פנה נתניהו לאסייג בהתכתבות פרטית, שאותה שיתף בעמוד הפייסבוק שלו, ובה איים עליה בתביעת דיבה. "את יודעת שאני עובד ב'שורת הדין'", כתב כתגובה לטענה שאינו עובד למחייתו. "דרך אגב, אמא שלי היא אשת ראש הממשלה הראשונה שעובדת. אין לי ספק שבלבך את לא שמאלנית קיצונית ומרושעת, אלא שאת צריכה להתנהג ככה כי את יודעת שרק ככה תקבלי חיבוק והכרה מהברנז'ה".

תגובתה של אסייג בחשבון האינסטגרם שלה