אחרי הפרסום בכאן חדשות: 2 נשים נוספות טוענות - הותקפנו בידי עבריין המין בהרצליה

לדברי אישה אחת, האיש צילם אותה בביתה והשנייה טוענת כי ביצע בפניה מעשים מגונים; בכך עולה לשבע מספר העדויות נגד האיש. כמה נשים צפויות להגיש תלונה משותפת למשטרה
דניאל אלעזר
22 באוקטובר 2018
14:42

שתי נשים נוספות אמרו היום (שני) כי הוטרדו מינית על ידי תוקף הנשים בהרצליה, שתיעוד מעשיו פורסם אמש בחדשות הערב בכאן 11. בנוסף לתלונות שכבר הוגשו, כמה נשים צפויות להגיש הערב תלונה משותפת נגד האיש במשטרת הרצליה, ובסך הכל קיימות שבע עדויות על מעשי התוקף האלמוני שחלקם קרו בשבועות האחרונים ואחרים לפני כשנה. אישה אחת טוענת כי האיש צילם אותה בביתה, והשנייה אומרת כי ביצע בפניה מעשים מגונים.

בכתבה ששודרה אתמול תיארו נשים כיצד עבריין המין צילם אותן, או תקף אותן בכניסה לבתיהן. "אחרי שראיתי הקלטות הבנתי שזה היה מתוכנן", סיפרה אחת מהן לכאן חדשות. "הוא חיכה לי והלך אחריי וזה מאוד מלחיץ ומפחיד אותי ואני פשוט עכשיו פוחדת להסתובב. לא רק בחושך, האמת היא שגם ביום. אני כל הזמן מחפשת אותו".

מתלוננת אחרת שצולמה בעירום במקלחת סיפרה: "אני באותו הרגע קפאתי והתחלתי לצעוק, הייתי בטוחה שאלוהים מגיע מהצעקות שלי. אני מאז המקרה פיתחתי התקפי חרדה, התחלתי טיפול. זה מצב מאוד לא פשוט. פנינו לאחד השוטרים והוא אמר לנו בפירוש: כל עוד זה לא אדם מפורסם כנראה שלא יוציאו את המשאבים כדי לבדוק".

מהמשטרה נמסר כי "מוכרות שתי תלונות בהקשר זה ולא ברור כלל כיצד ניתן לטעון לקשר בין התלונות והחשודים כאשר מדובר בחקירות בתחילתן. למען הסר ספק, הטיפול המשטרתי בתלונות אלו מקצועי כבכל תלונה דומה אחרת, ללא כל קשר לזהות המתלוננות. בימים אלה החקירות ממשיכות להתנהל ביסודיות, תוך ביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה להתחקות אחר החשודים".