צילום: יח"צ, דקל כהן
אפרקו

בחירות העורכים - כאן 88 | 23.10.2018

עדכון אחרון 23.10.2018
מערכת כאן
23 באוקטובר 2018
16:42
עודכן ב 24 אוקטובר 16:42

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

Aperco - Loving You

להקת אפרקו חוזרת עם אלבום חדש שמתבשל בימים אלו. הלהקה הישראלית פרצה בשנת 2016 בזכות השיר Dissonant Sound Within שהראה שאפשר לעשות פינק פלויד בישראל. כעת הם מפתיעים עם סינגל חדש שמראה כי אפשר לעשות קאמל בישראל. זה צד רך יותר של הלהקה, בלדת פרוג במיטב המסורת - כולל סולו חליל שאי אפשר בלעדיו.

אסף שלם - Life Time

עברו כמה חודשים מאז שאסף שלם והשיר שלו Lopez היו אצלנו בבחירות העורכים ועכשיו כשאלבום הסולו שלו "שלם" ויוצא לאוויר, זה רק ראוי שנשלוף ממנו את הדבר הנהדר הבא. Life Time הוא שמו של השיר שפותח את האלבום והוא אחד משני שירים בלבד ששלם שר באנגלית. משהו נשמע מאוד נכון כשאסף שר באנגלית וזה עובד טוב ביחד עם הטקסט האופטימי ומילותיו המחזקות. לאורך כל השיר מצליח שלם להשאיר לנו את האוזן סקרנית בעזרת בחירות מדויקות בכלים ובתפקידים שמייצרים המון קלילות מלודית ומלטפת. אנחנו מקווים מאוד שאסף -שלם- עם התוצאה כי בעינינו אין כמו שיר שהוא קצת שמש ביום מעונן.

Elle King – Shame

ארבע שנים אחרי הלהיט Ex's and Oh's אלה קינג חוזרת עם סינגל חדש. השיר החדש נשען בכבדות על אפקט ה-Fuzz ועוסק בשנה האחרונה בחייה של קינג. היא מספרת שתמיד הסתובבה עם האנשים הלא נכונים והייתה "ילדה רעה" וכי בשנה החולפת זה הגיע לשיאים חדשים. אז היא החליטה ללכת על זה עד הסוף בשיר החדש.

Kurt Vile - Loading Zones

אחרי אלבום משותף עם קורטני בארנט (שגם נכנס לשירי השנה שלנו ב-2017), קורט וייל חוזר עם אלבום חדש ושביעי, Bottle It In. וייל ממשיך באווירת הלייד בק הממכרת שלו ובאלבום תוכלו לשמוע אותו במיטבו גם בשירים הארוכים יותר כמו, Bassackwards שנפרש על פני 10 דקות. Loading Zones, הסינגל הראשון מתוכו, הוא נקודת כניסה טובה לאלבום. כדי לקדם אותו שלח וייל דוחות חנייה מזויפים ומשכנעים מאוד לכמה ממעריציו. הדוחות מתכתבים עם הקליפ שבו אפשר לראות וויל במגרש הביתי שלו בפילדלפיה נמלט מפקחי חניה - אחד מהם הוא השחקן, קווין קוריגן.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

TheAngelcy – Mona Lisa
Totemo – Black Holes
אלון עדר ולהקה - חוזר ועולה שם
ביטניק - מה שעושה לנו טוב
(Alex Clare - Three Hearts (Acoustic
Cut Worms - Don't Want To Say Good-Bye
Greta Van Fleet – Watching Over
Rival Sons - Do Your Worst
Suede - Life Is Golden
The Marcus King Band - Where I'm Headed
Thom Yorke – Suspirium

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)