עומר אדם
צילום: (ג'ורג' נובומינסקי, פלאש 90)

והזוכה הגדול בבחירות המקומיות: עומר אדם

רשויות רבות, שלפתע השתחררו בהן תקציבים לרווחת התושבים, נלחמו על הזכות להביא את הזמר למופעים. זה הביא לו רווח כספי נאה ביותר. מיוחד לקראת הבחירות המקומיות
אורן אהרוני
28 באוקטובר 2018
13:45

לערוץ הבחירות המקומיות 2018 

פקחו לרגע את העיניים, הסתכלו סביב, ראו איזה יופי. איך בשנה האחרונה פתאום נסללו כבישים חדשים, ונבנו מדרכות, איך התאורה פתאום דולקת בלילות, איך הגינות פורחות בתום קיץ לוהט עוד לפני היורה. זה סימן שבא אביב? לא, זה סימן שהבחירות בפתח. אבל אלה לא רק שבילי האופניים שמבטיחים לכם. נכון שמבטיחים לכם שבילי אופניים? אלה בעיקר תקציבים שהשתחררו להם "פתאום" בשנה האחרונה לרווחתכם. לא מעט מהם בעבור אירועי התרבות בעיר שלכם. אבל מי שהרוויח יותר מכולם הוא כנראה הזמר עומר אדם. למה? כי עיריות נלחמו להביא אותו ללילות הלבנים לטובת התושבים, חינם, או בסיבסוד.

הנה מקצת הרשימה: במועָצה האזורית שומרון, סבֿסדו את הכרטיסים והתושבים שילמו רק ארבעים וַחמישה שקלים; עיריית חולון חילקה חינם אלפי כרטיסים לתושביה בתוך דקה ועשר שניות. בעיריית יבנה חילקו כעשרים אלף כרטיסים לתושבים שעמדו בתור שעה; עיריית ראש העין, לפי הפרסומים, שילמה לזמר יותר מֵרבע מיליון שקלים כדי שיופיע מול חמישה עשר אלף תושבים; ונתניה הוא הוזמן, אבל היה קשה להכיל את הביקוש וההופעה נדחתה. עכשיו צריך לבדוק אם עומר אדם הוא אכן כוח אלקטורלי.

תגיות:
עומר אדם