אילוסטרציה
צילום: שאטרסטוק

פגע מינית בבתו וצילם: 15 שנות מאסר לאב שהורשע בעבירות פדופיליה

האב הורשע בעבירות מין חריגות בחומרתן, אותן ביצע בבתו בת ה-4 במשך עשרה חודשים. לפי כתב האישום, האב צילם את בתו תוך שהוא מבצע בה עבירות, ושידר זאת ב"סקייפ" על פי הזמנה של משתמשים אחרים, בעת שהבת הייתה עירומה, ובתמורה לתשלום
נסים קינן
25 באוקטובר 2018
12:18

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (חמישי) 15 שנות מאסר על תושב הדרום שהורשע בביצוע שורה של עבירות מין חריגות בחומרתן שביצע בבתו, בעת שהייתה כבת ארבע, במשך כ-10 חודשים. על פי כתב האישום המתוקן, בו הודה האב, בין השנים 2017-2016 האב צילם את בתו הקטינה תוך שהוא מבצע בה עבירות, ולאחר מכן שידר את המעשים ב"סקייפ" לגולשים אחרים שהתעניינו בתכנים פדופיליים.

עוד עולה מכתב האישום כי במהלך השיחות ב"סקייפ" עם משתמשים אחרים נהג האב לציין כי הוא מבצע מעשים מגונים ומעשי סדום בבתו, תוך תיאור גרפי ומפורט של מעשיו. בהמשך, שידר הנאשם למשתמשים האחרים ובזמן אמת את הפגיעה שמבצע בבתו בתמורה לפגיעתם בבנותיהם או בתמורה לסכומים כספיים, כל זאת לשם גירויו וסיפוקו המיני.

בחלק מן המקרים, כשצילם הנאשם את בתו תוך שהוא מבצע בה עבירות, על פי הזמנה מראש של משתמשים אחרים, הבת הייתה עירומה ומצולמת לצד הקדשה למשתמשים לצורך הוכחת אותנטיות התמונה. על מנת לבצע את המעשים, המתין הנאשם שבתו ואשתו יירדמו וכך יוכל לבצע את זממו ללא הפרעות. כך פגע הנאשם בבתו בזמן שישנה ובהיעדר יכולת להבין או להתנגד למעשיו.

האב הורשע במסגרת הסדר טיעון, שלא כלל הסכמות לעניין העונש, בביצוע העבירות: מעשה סדום בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, סחר בבני אדם, מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, שידול למעשה מגונה בנסיבות אינוס, עשיית שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה בידי אחראי ופרסום תועבה ובו דמותו של קטין בידי אחראי, וכן החזקת ופרסום תועבה ובו דמותו של קטין, מעשה מגונה והטרדה מינית.

ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה נמסר כי: "מדובר בתיק חמור וייחודי, חשיפה נדירה של שיטת פעולה של פדופילים ברחבי האינטרנט, היוצרים קשר אישי מול פדופילים אחרים לצורך מסחר בסרטונים בייצור עצמי של תכנים פדופיליים. הנאשם, בעודו נמצא בביתו ובחיק משפחתו, ביצע במשך עשרה חודשים שורה של עבירות מין בבתו שגילה פחות מארבע שנים. אז סחר הנאשם בחומרים שצילם עם פדופילים אחרים ברחבי העולם דרך אפליקציית הסקייפ, והעביר להם את התמונות והסרטונים שצילם תמורת תשלום ובתמורה לקבלת חומרים דומים בהם הם פוגעים בילדותיהן הקטינות".