הסלוגן של אירוויזיון 2019 בתל אביב
קרדיט: EBU

נחשף הסלוגן לאירוויזיון 2019 בתל אביב: DARE TO DREAM

חשיפת הסלוגן היא היבט חשוב של התחרות מדי שנה ומהווה בסיס לשפה החזותית
מערכת כאן אירוויזיון
28 באוקטובר 2018
20:59

כשאנחנו קצת פחות מ-200 ימים לפני אירוויזיון 2019 בתל אביב, נחשף הערב הסלוגן לתחרות על ידי יון אולה סאנד, המפקח על האירוויזיון. הסלוגן נחשף בטקס מיוחד שנערך במעמד ראש הממשלה ורעייתו, ובו נכחו גם גיל עומר, יו"ר כאן, אלדד קובלנץ, מנכ"ל כאן, שר התקשורת איוב קרא ובכירים נוספים. 


ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בטקס: "יש לנו מדינה עם לב גדול וכוח יצירה גדול מאוד. נטע, כפרה עליה, עשתה לנו עבודת יחסי חוץ בלתי רגילים. זה כמובן מאפשר לנו לארח כאן את האירוויזיון ולהראות לעולם את ישראל. ישראל האמיתית כפי שהיא - מדינה דינמית. זה ייערך בעיר מאוד דינמית, עם לב גדול ועם תקווה גדולה.

לדברי גיל עומר, יו"ר כאן: "שידור האירוויזיון מישראל, כשהתאגיד רק בן שנתיים, הוא משימה מאד משמעותית עבורנו. אנו מודעים לאחריות, לכבוד ולהשלכות של אירוח בסדר גודל כזה למדינת ישראל, ונעשה הכל כדי להבטיח את הצלחתו".

אלדד קובלנץ, מנכ"ל כאן, הוסיף: "אנחנו כאן כבר יודעים שחלומות מתגשמים. כמו שהוכחנו במונדיאל שאנחנו יודעים לעשות שידור ציבורי איכותי, דיגיטלי וחדשני בחינם לכל אזרחי ישראל, כך אנחנו מעזים לחלום על אירוויזיון סוחף ונגיש בכל הפלטפורמות שלנו למיליונים בישראל ובעולם. האירוויזיון, יותר מאשר הוא חשוב לתאגיד, חשוב לישראל ולתדמיתה. מצפים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים". 

אירוע חשיפת הסלוגן. צילום: קובי גדעון, לע"מ

בחירת הסלוגן לאירוויזיון הינה היבט מרכזי בתחרות מדי שנה. והסלוגן עצמו מהווה השראה ליצירת השפה החזותית, עיצוב הבמה, למופעים הפותחים ולקונספט של הגלויות. הפעם הראשונה בה נעשה שימוש בסלוגן בתחרות האירוויזיון הייתה ב-2002, אז בחרה אסטוניה בסלוגן ''A Modern Fairytale".  

יהיה לנו דאבל? 9 דברים שכדאי לדעת על אירוויזיון ג'וניור 2018

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק