השרה רגב במסגד באבו דאבי
דוברות משרד הספורט

השרה רגב ביקרה במסגד באבו דאבי: "מקום עצום עם מסר של שלום"

שרת הספורט השוהה בטורניר ג'ודו במדינה שיבחה את האירוח לו זכתה במסגד שייח זייד: "לאימאם כאן יש מסרים של שלום. הוא מדבר על חיים טובים ולא מכניס את האג'נדות שלו. מאוד שמחה שביקרתי כאן"
שני נחשוני
29 באוקטובר 2018
11:40

שרת התרבות והספורט מירי רגב, השוהה באבו דאבי עם נבחרת הג'ודו, התארחה היום (שני) במסגד שייח זייד בן סולטן (אבי האומה) ושיבחה את האירוח לו זכתה.

במהלך הביקור אמרה השרה רגב: "אני כאן במסגד של השיח' זיאד בן סולטן, אבי האומה. זהו המסגד השלישי בגודלו בעולם אחרי מכה ומדינה. הסתובבתי כאן וזו פעם ראשונה ששרה של מדינת ישראל נמצאת כאן. הייתי כאן עם האחראי על הספורט במדינה וגם עם האחראי על המסגד. הפרטים פה מדהימים. כל המסר שיש כאן במסגד הזה הוא מסר של אחווה ושלום. שמעתי גם שכאן האימאם מדבר על שלום, הוא מדבר על חיים טובים והוא לא מכניס את האג'נדה האישית שלו.

השרה סיכמה: "הלוואי שבכך מקום בעולם היו עושים הפרדה והיו מבינים שדת זה דת ועושים הפרדה מאג'נדות. אני מאוד שמחה שביקרתי כאן וזכיתי לראות את המקום העצום הזה. אני מאחלת שמאבו דאבי ייצא מסר של שלום וחיים טובים לכולם". אתמול  הושמעה התקווה על אדמת אבו דאבי,  זאת לאחר ששגיא מוקי זכה במדליית זהב

תגיות:
מירי רגב