רון חולדאי חוגג במטה שלו
צילום: פלאש 90

רון חולדאי על היריב אסף זמיר: "לא כועס, מאוכזב"

ראש עיריית תל אביב נרון חולדאי קם הבוקר ויצא מביתו לעוד יום עבודה. כעת מרחפת השאלה האם בן טיפוחיו לשעבר ויריבו במרוץ אסף זמיר יהפוך פעם נוספת לסגנו. חולדאי אף תקף את כלי התקשורת וטען: הלכתם אחרי פייק ניוז, לא בדקתם
עמית תומר ודניאל אלעזר
31 באוקטובר 2018
03:09
עודכן ב 10:33

הבוקר (רביעי), אחרי שאתמול נמנע מעיתונאים לאורך כל הערב, יצא ראש העיר רון חולדאי מביתו לעבודה, כפי שעשה בכל יום בשנים האחרונות. הוא אמנם אמר שאינו מתראיין, אך בכל זאת סיפר כמה תשובות, בין היתר על השאלה מה יחסו לבן טיפוחיו לשעבר ויריבו במרוץ אסף זמיר. "אני מאוכזב, אני לא כועס", אמר.

"אני קם לעבודה, בשבילי עוד יום של עבודה מתחיל, יש עוד הרבה מה לעשות", אמר חולדאי, שהביע ביטחון בניצחונו לאורך כל הדרך. "אני מודה לתושבים שנתנו בי את אמונם פעם נוספת ולאשתי שהלכה אחריי".


על השאלה האם יריביו במרוץ יהיו חלק מהקואליציה שיקים ענה כי "הכול פתוח, בקדנציה האחרונה היינו 30 מתוך 31 בקואליציה, אנחנו אוהבים את כולם, כולם ברוכים".

חולדאי התייחס גם ליחסם של כלי התקשורת, שבחלקם הוצגה תמונה לפיה המרוץ צמוד יותר ממה שהתברר בתוצאות האמת. "נכון שידעתי מה הולך לקרות", אמר. "הלכתם אחרי פייק ניוז, לאף אחד מכם לא היה סקר. לא בדקתם".

מערכת הבחירות בתל אביב הייתה הפעם יותר טעונה מהצפוי כשסגנו של רון חולדאי אסף זמיר אותת על כוונות רציניות להדיח את הבוס שלו ולהפוך לראש העירייה. לקראת סיום ספירת הקולות, נראה שחולדאי בן ה-74 ימשיך להוביל את תל אביב גם בחמש השנים הקרובות.

זמיר עצמו פנה הלילה לפעיליו ואמר: ״גאה בכם ובקמפיין הנקי והמכובד שניהלנו. רוב העיר תישאר סיעה משפיעה בעיר, שתמשיך להיות כח מניע לשינויים למען תושבי תל אביב יפו.״