זירת הפיצוץ בת"א
צילום: איחוד הצלה

חיסול כפול בת"א: שני הרוגים בפיצוץ רכב בלב שכונת התקווה

שני גברים כבני 30 חולצו ללא סימני חיים מכלי רכב שהתפוצץ ועלה באש בשכונת התקווה. שני ההרוגים מוכרים למשטרה, אחד מהם יד ימינו של ראש ארגון פשע בכיר. רכב נוסף עלה באש כתוצאה מהפיצוץ
דניאל אלעזר, שרון עידן והדס גרינברג
04 בנובמבר 2018
23:10
עודכן ב 23:49

שני גברים כבני 30 נהרגו הלילה (ראשון) בפיצוץ מכונית בשכונת התקווה בתל אביב. המשטרה הודיעה כי השניים מוכרים לה, וכי הרקע למקרה פלילי. 

הפיצוץ העז נשמע בשעה 22:38 ברחוב אצ"ל בעיר. מלבד הרכב שהתפוצץ עלה רכב נוסף באש. שני ההרוגים חולצו ללא סימני חיים, ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותם במקום. אחד ההרוגים נחשב ליד ימינו של ראש ארגון פשיעה בכיר. 

צפו במבזק המיוחד בכאן 11

אבי מרכוס, פרמדיק איחוד והצלה, סיפר: "כשהגעתי שני הרכבים עלו באש, גילינו שתי גופות חרוכות. ברכב השני יש פצוע קל-בינוני, הוא נסע ברכב סמוך. רכב אחד התפוצץ, השני נפגע מהפיצוץ. יש פה כמה נפגעות חרדה שטיפלנו בהן במקביל. נראה שאחד הרכבים התפוצץ מהפיזור של חלקי הרכב השני".

הפרמדיקים של מד"א שמחה סימנדוייב וגל פאר, שהגיעו למקום, סיפרו: "היינו באחד הרחובות הסמוכים והגענו תוך זמן קצר למקום. ראינו שני כלי רכב עולים באש ועשן סמיך. לא ניתן היה להתקרב לרכבים ובשלב הראשון לא ידענו אם ישנם נפגעים. כוחות הכיבוי פעלו לכבות את האש, וכשניתן היה להתקרב הבחנו בשני גברים ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום. המשכנו בסריקות ברכב השני ובסביבה, ולא אותרו נפגעים נוספים".