ניר ברקת ומשה ליאון
צילום: יעקב כהן, פלאש 90

ראשי הליכוד בירושלים הבטיחו: 4,000 קולות לברקת תמורת תמיכה בליאון

ראשי סניף הליכוד בבירה הסכימו לתת לראש עיריית ירושלים היוצא 4,000 קולות בתמורה להודעת התמיכה הפומבית שלו במועמד משה ליאון. ברקת: "לא היה ולא נברא"
יערה שפירא
11 בנובמבר 2018
21:12
עודכן ב 02 אפריל 22:08

ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים היוצא, יקבל 4,000 קולות בתמורה להודעת התמיכה הפומבית שלו במועמד משה ליאון. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (ראשון) כי ראשי סניף הליכוד בבירה, הפוקדים של הקבוצה הירושלמית בליכוד, הסכימו לתת לברקת 4,000 קולות מהקבוצה שלהם בפריימריז הקרובים.

לקבוצה משתייכים, בין השאר, ישראל יהושע מקורבו של שר הביטחון אביגדור ליברמן, ח"כ דודי אמסלם והפוקד החרדי הגדול איציק קויפמן. יממה לאחר הסיכום, נפגשו ברקת וליאון, ויממה נוספת לאחר מכן יצאה הודעת התמיכה במועמד. בסניף הליכוד בירושלים מכחישים שהיה סיכום כזה.

ברקת מסר בתגובה: "מדובר בסיפור שלא היה ולא נברא, שקר מוחלט שמופץ כחלק ממערכת הבחירות בירושלים".

***

ביום 10.11.2018, ערב הבחירות המוניציפליות, שידרנו ידיעה על הבחירות בירושלים שממנה יכול היה להשתמע כי ראש העיר היוצא מר ניר ברקת ערך דיל עם הסניף הירושלמי של הליכוד לתמוך במשה ליאון בתמורה לתמיכה בו בפריימריז של הליכוד. 

אנו מבקשים להבהיר, כי ניר ברקת לא התנה בשום דרך שהיא את תמיכתו במשה לאון בתמורה לתמיכה בו. ומבהירים כי לא הייתה לנו כל כוונה לפגוע בו וככל שנפגע אנו מצרים על כך.