השר לשעבר גדעון סער
צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

סער: "ממתין שנתניהו יציג ראיות לקנוניה - לא בושה להודות בטעות"

השר לשעבר הבהיר כי ראש הממשלה צריך לחזור בו מההאשמות כי עשה יד אחת נגדו עם ריבלין. סער התייחס לסבב הלחימה בעזה: בכל הסבב הזה שנמשך חצי שנה הוא שחמאס יודע איך אנחנו נגיב"
הבוקר הזה
14 בנובמבר 2018
09:34

השר לשעבר גדעון סער אמר הבוקר (רביעי) כי חלפו כבר יותר משלושה שבועות מאז האשים אותו ראש הממשלה בנימין נתניהו ב"עלילת שקר", והוא עדיין ממתין שנתניהו יציג ראיות לטענותיו או שיחזור בו. "זו לא בושה להודות בטעות בקשר לדבר שלא היה ולא נברא", אמר סער בריאיון לאריה גולן בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב'.

האזינו לריאיון המלא עם גדעון סער

לפני כשלושה שבועות טען נתניהו כי סער רקח קנוניה עם הנשיא ראובן ריבלין, ולפיה ישמשו החקירות הפליליות של נתניהו עילה להטלת הרכבת הממשלה על אדם אחר, אם יזכה הליכוד בבחירות. סער הדגיש כי יש לו זכות לשם טוב, ואם מטיחים בו עלילה שקרית ומתברר שאין לה יסוד, הציפייה היא שראש התנועה שלי יחזור בו.

בנושא עזה אמר סער כי חייבים להגיע לסבב הבא עם תגובות שונות ולא הכלה. "שורש הבעיה בכל הסבב הזה שנמשך חצי שנה הוא שחמאס יודע איך אנחנו נגיב, איך נכיל את זה והוא קובע את כללי המשחק", אמר סער והוסיף כי כשארגון הטרור מחליט שהוא פותח באש על אזרחי ישראל, הוא צריך לדעת שהנהגתו בסכנה.