צילום: שאטרסטוק

חשד לרצח: הרוג ושני פצועים מירי בבאר שבע

גבר בשנות ה-20 לחייו נורה ברחוב אביה השופט בעיר, צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. צעיר נוסף נפצע קשה מהירי ואישה כבת 30 נפצעה בינוני. מחקירה ראשונית עולה שהשלושה ישבו בחצר ביתם ובמקום התפתחה קטטה
נסים קינן
16 בנובמבר 2018
06:15
עודכן ב 09:26

צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג לפנות בוקר (שישי) מירי ברחוב אביה השופט בבאר שבע. מהירי נפצע צעיר נוסף ומצבו קשה, אישה בשנות ה-30 לחייה נפצעה בינוני. צוות של מגן דוד אדום פינה את הפצועים לבית החולים סורוקה בעיר. המשטרה פתחה בחקירות נסיבות האירוע.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי שלושה בני משפחה, אמא ושני בניה, ישבו בחצר ביתם עם אדם נוסף, כאשר במקום התפתחה קטטה שבסופה נורו השלושה. המשטרה חוקרת אם הירי בוצע על ידי אחד מארבעת הנוכחים או אדם אחר שהגיע למקום. 

חובש בכיר במד"א ירון בראל שהגיע לזירה סיפר כי "כשהגענו, ראינו שלושה פצועים שוכבים, צעיר בשנות העשרים היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פצעי ירי בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ולאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".

בראל הוסיף: "צעיר נוסף בשנות העשרים שכב בסמוך וסבל מפצעי ירי, הוא היה מחוסר הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופונינו אותו בדחיפות לבית חולים כשמצבו קשה ויציב, ואשה בשנות  השלושים הייתה בהכרה מעורפלת עם פציעה מירי, לאחר טיפול רפואי ראשוני פינינו גם אותה כשמצבה מוגדר בינוני ויציב".