צילום: שאטרסטוק

"חטף והתעלם מבכיה ותחנוניה": אישום נגד אונס נערה

חליל רביעה מואשם כי באונס, חטיפה ומעשים מגונים בקטינה בת 16. מכתב האישום עולה כי בעקבות ויכוח, הנערה נכנסה לרכבו של הנאשם ונאנסה על ידו סמוך לשגב שלום
נסים קינן
19 בנובמבר 2018
14:08

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד חליל רביעה, תושב הדרום בן 33, בגין עבירות של אונס, חטיפה ומעשים מגונים שביצע בקטינה בת 16. "אנס את המתלוננת וביצע בה מעשים מגונים בכוח, תוך כדי שהתעלם מבכיה ותחנוניה שיחדל ממעשיו", כך עולה מכתב האישום.

לפני שאנס את הנערה, ניצת ויכוח בינה ודודתה לאחת הבנות שישבה לצידו של הנאשם, זאת לאחר שהן ביקשו ממנה להנמיך את המוסיקה ששמע, והוויכוח התלהט. הנאשם, אשר היה עד לוויכוח, פנה אל המתלוננת והציע לה להסיע אותה לביתה ברכבו. המתלוננת הסכימה, נכנסה לרכב והתיישבה בכיסא הנוסע סמוך לרביעה שנהג ברכב. באותה העת ישב במושב האחורי אדם אחר שאינו ידוע למתלוננת. 

מכתב האישום עולה כי לאחר שהנערה נכנסה לרכבו, נעל רביעה את דלתות הרכב ואמר לה כי ייסעו תחילה יחד לשגב שלום כדי להוריד את האדם שישב ברכב ולאחר מכן יחזיר אותה לביתה. לאחר שהורידו את הנוסע, הנאשם נסע לשטח מבודד סמוך לשגב שלום, יצא לשוחח בטלפון וכשחזר לרכב אנס את הנערה. כשהכתה בידה על חלון הרכב, סטר רביעה על פניה.