צילום: רועי אלימה, פלאש 90

החשוד המרכזי בהפעלת רשת בתי בושת בגוש דן: ג'קי יזדי

מעצרם של יזדי, אשתו סבטלנה ובנו גולן הוארך בשלושה ימים. הם חשודים בנוסף גם בהעלמות מס בסך מיליוני שקלים. יזדי חש ברע במהלך הדיון ובשל כך החליטה השופטת לצמצם את ימי המעצר. עשרת החשודים הנוספים שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים
דניאל אלעזר
20 בנובמבר 2018
22:35

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שלישי) בשלושה ימים את מעצרם של ג׳קי יזדי, אשתו סבטלנה ובנו גולן. השלושה נעצרו הבוקר יחד עם 10 חשודים נוספים, בחשד להפעלת רשת לניהול בתי בושת והעלמות מס בסך מיליוני שקלים.

ג׳קי יזדי, החשוד המרכזי, חש ברע במהלך הדיון. הוא התעלף ונזקק לטיפול רפואי של חובשי מד״א, ולאחריו הועבר לבית החולים איכילוב. שופטת הדיון אמרה כי החליטה לצמצם את ימי המעצר בגלל מצבו. עשרת החשודים הנוספים שנעצרו הבוקר שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים.


יזדי נחשב בעבר ל"מלך הזונות של תל אביב" ונעצר כבר לפני כעשור בחשד להפעלת מספר בתי בושת ולסחר בנשים. בגל המעצרים הנוכחי של החקירה, שארכה שנה, הפעילה הרשת את בתי הבושת ברחבי גוש דן. בהמשך החקירה צפויים מעצרים של כ-60 חשודים בסך הכל.

במהלך פשיטה של כוחות המשטרה על מוקדי הפעילות של הכנופיה נתפסו נכסים, בתים, כלי רכב וחשבונות הבנק ששימשו על פי החשד לביצוע פעילות פלילית. בכוונת המשטרה לבקש מבית המשפט לחלט את כלל הנכסים שנתפסו.

קצין אגף החקירות והמודיעין במרחב דן, סנ"צ רונן שמרי התייחס לפעילות ואמר: "עצרנו חשודים המעורבים בניהול רשת בתי בושת לאורך שנים. השותפות שלנו לדרך הן רשויות אכיפה נוספות, מס הכנסה ופרקליטות מחוז תל אביב. אנחנו נבקש את הארכת מעצר החשודים".