חיליק בר
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עימות בין ח"כ חיליק בר ליואל חסון: "אתה שקרן"

הח"כים מהמחנה הציוני פתחו בקרב האשמות לקראת יום עמוס בהצבעות בו ינסו לאתגר את הקואליציה. ח"כ חסון תקף את בר שטס לסין וצייץ: "לא אישרתי לבר להתקזז". בר הגיב: "אתה שקרן ותוקע סכינים"
מיכאל שמש
21 בנובמבר 2018
13:40

עימות פרץ היום (רביעי) בסיעת המחנה הציוני לאחר שח"כ חיליק בר טס לביקור בסין והתקזז עם ח"כ יצחק ועקנין מהקואליציה. זאת בזמן שסיעות האופוזיציה בכנסת מנסות לאתגר את הקואליציה הצרה ולהעביר הצעות חוק שלה בקריאה טרומית. מרכז האופוזיציה ח"כ יואל חסון תקף את בר בטוויטר ואמר כי הוא יצא לסין ללא אישור.

"לצערי ח"כ חיליק בר בחר לצאת לחו"ל, ללא אישור הסיעה, בנוסף בכוונתו להעדר גם שבוע הבא בזמן ההצבעה על חוק "נאמנות בתרבות". לא אישרתי לחיליק בר להתקזז עם ח"כ ועקנין הוא עשה זאת על דעת עצמו, כל מי שיטען אחרת בקלות ניתן להוכיח טענתי. זה הזמן להתגייס לעבודה בכנסת כדי לנצח את הקואליציה", צייץ חסון בחשבון הטוויטר שלו.

בר הגיב לטענות וטען: "יואל, אתה גם שקרן מעבר לזה שתפקידך להוביל קבוצה ולא לתקוע לה סכינים בגב ולשקר לצרכיך הפופוליסטים. בניגוד ל'גורמים בכירים' באופוזיציה שמנסים לעשות סיבוב שיקרי על חבריהם לספסל, זו נסיעה שדווחה לסיעה, מנהליה וראשיה ואושרה כבר לפני שלושה שבועות* וביטול הנסיעה באותו יום הייתה גורמת לנו נזק רב מול הסינים".