צילום: מתוך עמוד היוטיוב של אולפני דיסני

גלגל החיים: הצצה ראשונה לרימייק של מלך האריות

כ-10 מיליון איש כבר צפו בטיזר לגרסת הלייב אקשן לקלאסיקה המצוירת של דיסני. הסרט החדש צפוי לצאת לאקרנים בקיץ 2019, ובין צוות המדובבים המרשים נמצאים ביונסה, ג'ון אליבר וסת' רוגן
מערכת כאן חדשות
23 בנובמבר 2018
13:56

מגמת הגרסאות המחודשות לסרטים הקלאסיים של אולפני דיסני נמשכת, ואמש (חמישי) פורסם הטיזר הראשון לרימייק המדובר ביותר עד כה - "מלך האריות". מאז פורסם הטיזר בעמוד היוטיוב של דיסני אתמול בלילה הוא כבר הספיק לגרוף כ-10 מילון צפיות.

גרסת הלייב אקשן - המובססת על צילומים וטכנולוגיית מחשב ולא על אנימציה - של הקלאסיקה המצוירת צפויה לצאת לאקרנים ביולי 2019, בדיוק 25 שנה לאחר צאתו של הסרט המקורי. כמו בסרט המצויר זוכה האוסקרים, גם הפעם קאסט השחקנים המדובבים עטור כוכבים וכולל בין השאר את ביונסה, ג'ון אוליבר וסת' רוגן. את דמותו של מופסה ידובב השחקן הוותיק ג'יימס ארל ג'ונס, שדובב את אותה דמות גם לפני 25 שנה. את סימבה ידובב דונלד גלובר, אשר מוכר יותר כראפר, המוזיקאי והאמן "צ'יילדיש גמבינו".

הרימייק ל"מלך האריות" מצטרף לשורה של רימייקים שכבר יצאו לאקרנים ועוד צפויים לצאת מבית היוצר של דיסני. הגרסאות המחודשות ל"ספר הג'ונגל" ו"היפה והחיה" זכו להצלחה בקופות ולביקורות טובות. בנוסף למלך האריות, ב-2019 צפויים לצאת רימייקים גם ל"אלאדין" ו"לדמבו", וב-2020 קהל המעריצים של דיסני יוכל ליהנות גם מגרסת לייב אקשן של "מולאן".