הזירה בת"א שבה נמצאה גופת נערה כבת 12

חשד לרצח בתל אביב: גופה של בת 12 נמצאה עם סימני אלימות

שוטרים שהוזעקו לרחוב הונא שבשכונת התקווה מצאו את הנערה ללא רוח חיים. מצוד אחר בן הזוג של אמה, שחשוד במעשה
דניאל אלעזר
26 בנובמבר 2018
22:20
עודכן ב 22:50

חשד לרצח בתל אביב: נערה כבת 12 נמצאה הערב (שני) ללא רוח חיים ברחוב הונא בשכונת התקווה בעיר, עם סימני אלימות על גופה. צוות מגן דוד אדום קבע את מותה במקום. המשטרה מנהלת סריקות אחר בן הזוג של אמה של הנערה, החשוד ברציחתה.


פרמדיק מגן דוד אדום אורי שרצקי, שהגיע לזירת האירוע, שחזר: "כשהגענו, הובילו אותנו לדירה שם ראינו ילדה מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה".

מוקדם יותר היום נמצאה גופתה של יארה איוב בת ה-16, תושבת הכפר גוש חלב שבגליל העליון שנעדרה מביתה מאז השבוע שעבר. שני בני אדם נעצרו בחשד למעורבות במותה.


החשוד הראשון בפרשה הוא גבר בן 28, שנעצר כבר ביום שבת ומעצרו הוארך בינתיים בשלושה ימים בבית משפט השלום בנצרת. אחרי מציאת הגופה נעצר חשוד נוסף, בן 53, ומחר הוא יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו גם כן.

איוב נראתה בפעם האחרונה ביום שישי בשעות אחר הצהריים במאפייה בכפר שבו התגוררה. לאחר מכן, אבד איתה הקשר. ביום שבת בבוקר הגישו בני משפחתה תלונה למשטרת צפת, ומאז החלו חיפושים נרחבים אחריה עד שנמצאה גופתה. עם מציאת הגופה, המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על כל פרטי החקירה.

שדולת הנשים בישראל מסרה בעקבות שני המקרים: "אי אפשר עוד לשאת את הבשורות הקשות שלא מפסיקות להגיע. אחרי מציאת גופתה של נערה בת 16 בצפון, נודע כעת על מותה של ילדה בת 12 בתל אביב, שגופתה נמצאה בדירה כשעליה סימני אלימות. מדובר במצב חירום, שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. הגיע הזמן שהממשלה תתגייס למלחמה על חייהן של נשים בישראל".