זירת התאונה בכביש 232
צילום: דוברות כיבוי והצלה מחוז דרום

שוטר ובנו החייל נהרגו בתאונה סמוך לשדרות

תאונת הדרכים סמוך לצומת גבעתי גבתה את חייהם של אורי דוד ובנו אביאל. הם התנגשו עם רכבם חזיתית במיניבוס. נהג הרכב המסחרי נפצע בינוני
אסף פוזיילוב ואיציק זוארץ
21 בדצמבר 2018
17:17

אורי ואביאל דוד הם ההרוגים מתאונת הדרכים שהתרחשה היום (שישי) בכביש 232 סמוך לשדרות. בתאונה התנגשו חזיתית האב ובנו עם רכבם הפרטי במיניבוס. מותם של השניים נקבע במקום, נהג ההסעות נפצע ופונה במסוק לבית החולים במצב בינוני. 


אורי דוד, היה שוטר והותיר אחריו אישה וחמישה ילדים. הלוויתם של השניים תתקיים במוצאי שבת בשעה 23:30 במושב בני דרום. 

חובש רפואת חירום במד"א אלאור טוויל ופרמדיק מד"א אייל חן סיפרו "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב מסחרי שהיה ריק מנוסעים ורכב פרטי. שני הנוסעים שהיו ברכב הפרטי נלכדו כשהם מחוסרי הכרה. בסיוע עוברי אורח וכוחות הכיבוי חילצנו אותם מהרכב אבל הם היו עם פגיעות קשות וללא סימני חיים, ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם". 


מהמשטרה נמסר כי מסיבה שנבדקת בשלב זה בטה אחד מכלי הרכב לנתיב הנגדי בקטע כביש ישר והתנגש חזיתית ברכב שהגיע מולו. בוחני תאונות דרכים בזירת התאונה עוסקים בחקירת נסיבות האירוע.

עמותת "אור ירוק" פרסמה נתונים ולפיהם, ב-15 השנים האחרונות אירעו בכביש 232 יותר מ-600 תאונות דרכים, שגבו את חייהם של 43 בני אדם. מהעמותה נמסר כי ב-2014 הממשלה החליטה להקצות 250 מיליון שקלים לשיפור התשתיות בכביש, אך זה לא קרה בפועל.