האופנוע הגנוב

צעיר שזכה לשחרור מוקדם, גנב אופנוע - ונהרג בתאונה

תושב נהריה בן 25 השתחרר רק לפני יומיים בשל צפיפות במתקני הכלא, לאחר שישב במאסר בגין עבירות רכוש. הוא מעולם לא החזיק ברישיון נהיגה, והאופנוע נגנב אתמול מאחת השכונות בנהריה. מחקירת התאונה עלה כי סטה מנתיב הנסיעה ופגע בעץ
אורלי אלקלעי
22 בדצמבר 2018
10:53

תושב נהריה בן 25, ששוחרר ביום חמישי האחרון ממאסר במסגרת התוכנית לשחרור מנהלי של אסירים, נהרג בתאונת דרכים עצמית הבוקר (שבת) בכביש 89 שבכניסה לעיר. הצעיר לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, והאופנוע שעליו רכב נגנב אתמול מאחת השכונות בנהריה. הוא נדון למאסר בגין עבירות רכוש, וכאמור - שחרורו הוקדם בשל הצפיפות במתקני הכלא.

מחקירת התאונה עלה כי ההרוג סטה מנתיב הנסיעה בקטע הכביש שבין צומת כברי לכניסה לעיר ופגע בעץ. נסיבות התאונה ופרטיה נמצאות תחת חקירה - הן במישור התעבורתי והן הפלילי.

פרמדיק רכוב על אופנוע מד"א, רביב אברהם שהיה עד לתאונה סיפר: "הייתי בדרכי הביתה כשמולי בנתיב הנגדי הגיע רוכב האופנוע. הוא איבד שליטה ומעוצמת התאונה נפגע באורח אנוש. האופנוע שהמשיך בתנועה נעצר בתמרור במרחק של עשרות מטרים. מיד דיווחתי למוקד על האירוע וביצעתי בדיקות רפואיות, אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לי אלא לקבוע את מותו".