אבי גבאי
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אבי גבאי: "הבחירות הן ביני לבין נתניהו"

יו"ר סיעת המחנה הציוני הגיב במסיבת עיתונאים להקדמת הבחירות. לדבריו, "הבחירות תהיינה בין אלו שמסתפקים במה שיש לאלו שמאמינים בתקווה". לבני בכאן רשת ב': "הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לעבור על פרידה מנתניהו"
זאב קם
24 בדצמבר 2018
18:20

יו"ר סיעת המחנה הציוני, אבי גבאי, הביע היום (שני) שמחה על הקדמת הבחירות, והצהיר כי "הבחירות הללו הם ביני לבין נתניהו". במסיבת העיתונאים שערכה הסיעה הוא הוסיף: "כל השחקנים הפוליטים הודיעו שישבו בממשלה בראשות נתניהו ולכן אלה בחירות בינינו".


"אני מודע לכובד האחריות של תפקיד ראש ממשלת ישראל וכראש ממשלה אני אוביל את מדינת ישראל לעתיד טוב יותר. לעתיד של שינוי, לעתיד של אחדות ולעתיד של תקווה ואמונה שאפשר לשנות באפריל ננצח", המשיך גבאי. "הבחירות האלה תהיינה בין אלו שמסתפקים במה שיש מול מי שמאמינים ובעלי התקווה".

ראשת האופוזיציה, ציפי לבני, הגיבה לנושא בריאיון לרן בנימיני וטלי בן עובדיה בכאן רשת ב'. לדבריה, "הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לעבור על פרידה מנתניהו. הבחירות יהיו בתחילת אפריל, ערב פסח, וזה הזמן לביעור חמץ. המשימה שלי היא מהפך. המקום שלי הוא לא רלוונטי וכך אני אפעל".


ראשי סיעות הקואליציה הודיעו באופן רשמי כי החליטו פה אחד לפזר את הכנסת ולקבוע מועד לבחירות, שיתקיימו ב-9 באפריל. ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בהצהרה לתקשורת בפתח ישיבת סיעת הליכוד: "הקואליציה הנוכחית היא הגרעין לקואליציה הבאה".