ציפי לבני ואבי גבאי
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מקורבי גבאי נגד לבני: יכולה לחפש מפלגה חדשה

המקורבים הגיבו לדברי יו"ר האופוזיציה כי תעזוב את המפלגה אם גבאי לא יסכים לחיבורים. לשכת לבני בתגובה: חזרה על המסר הקבוע, היא הראשונה לוותר על מיקום לצורך איחוד מנצח
מיכאל שמש
26 בדצמבר 2018
09:13

מקורבים ליו"ר סיעת המחנה הציוני, אבי גבאי, מגיבים הבוקר (רביעי) לדבריה של ח"כ ציפי לבני שכוונו אליו. הם אומרים לכאן חדשות כי "לבני יכולה כבר עכשיו לחפש מפלגה חדשה". זאת לאחר שהיא העבירה מסר כי אם גבאי לא יסכים לחיבורים היא תעזוב את המפלגה.

מלשכתה של לבני נמסר בתגובה כי "היא חזרה אמש על המסר הקבוע שלה בחמש השנים האחרונות לכל שותף פוטנציאלי לדרך. לבני היא הראשונה לוותר על מיקומה לצורך איחוד מנצח, כפי שכבר הוכיחה בעבר".

ביום שני אמר גבאי במסיבת עיתונאים שערך כי "הבחירות הללו הם ביני לבין נתניהו. אני מודע לכובד האחריות של תפקיד ראש ממשלת ישראל וכראש ממשלה אני אוביל את מדינת ישראל לעתיד טוב יותר. לעתיד של שינוי, לעתיד של אחדות ולעתיד של תקווה ואמונה שאפשר לשנות באפריל ננצח". 

ראשת האופוזיציה, ציפי לבני, הגיבה ביום שני להקדמת הבחירות בריאיון לרן בנימיני וטלי בן עובדיה בכאן רשת ב'. לדבריה, "הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לעבור על פרידה מנתניהו. הבחירות יהיו בתחילת אפריל, ערב פסח, וזה הזמן לביעור חמץ. המשימה שלי היא מהפך. המקום שלי הוא לא רלוונטי וכך אני אפעל".