שלי יחימוביץ'

יחימוביץ': "אם לבני תרוץ לבד היא לא תעבור את אחוז החסימה"

יו"ר האופוזיציה החדשה התייחסה בכאן רשת ב לטענות של יו"ר התנועה, שלפיהן אבי גבאי נהג כלפיה בשוביניזם: "לא חוכמה לגלות את הפמיניזם שלך רק כשזה נוגע אלייך" • ח"כ חסון: "גבאי ניסה להפוך את המחנה הציוני להעתק דהוי של מפלגת כולנו"
קלמן ליברמן
02 בינואר 2019
09:12

יו"ר האופוזיציה החדשה, ח"כ שלי יחימוביץ', התייחסה הבוקר (רביעי) לטענותיה של יו"ר מפלגת התנועה ציפי לבני לשובניזם מצדו של יו"ר העבודה אבי גבאי. "פמיניזם זה לעמוד לצד אחיותייך הנשים במאבקן. זו לא חוכמה לגלות את הפמיניזם שלך רק כשזה נוגע אלייך", תקפה יחימוביץ'. בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב, הודתה יחימוביץ' כי אמנם פירוק השותפות הפומבי "לא היה סיטואציה נוחה" - אך סירבה לבקר את גבאי על המהלך.

האזינו לריאיון המלא עם יחימוביץ'

"אני לא שייכת למצקצקים", הבהירה יו"ר האופוזיציה. "לבני לא טירונית בשדה הפוליטי, היא עשתה בעצמה לא מעט דברים אכזריים וקשים לאחרים. לבני התקשתה לקבל את העובדה שגבאי הוא יו"ר המחנה הציוני, זה היה תהליך של ריסוק ודה-לגיטימציה יומיומיים והצגה שלו כלא-רלוונטי".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

יו"ר סיעת התנועה יואל חסון התראיין לתוכנית בהמשך ותקף בחריפות את יו"ר העבודה: "פתאום לכל מפלגת העבודה יש מה להגיד על לבני כדי להצדיק את המהלך המבזה של גבאי. לבני הייתה עבורו איום, היא האפילה עליו ולכן התגובות הן כאלה". בהמשך טען כי גבאי ניסה להתחמק מעיסוק בנושאים המדיניים והביטחוניים: "כל היום היינו עסוקים בהתמודדות עם רצונות ובקשות שלו לנסות להפוך את המחנה הציוני לסוג של העתק דהוי של מפלגת כולנו", הוסיף חסון.

האזינו לריאיון עם ח"כ יואל חסון