הקמפיין נגד שקד ובנט

"סיבוב מסוכן": האיחוד הלאומי בקמפיין נגד בנט ושקד

המפלגה מעלה הילוך בשרים שפרשו מן הבית היהודי ותצא בקמפיין בעיתונות המגזרית ובדיגיטל: "הביטוי 'השתמשו וזרקו' מעולם לא היה מדויק יותר"
עקיבא ווייס
02 בינואר 2019
13:23

המאבק עולה מדרגה: האיחוד הלאומי יוצא בסוף השבוע בקמפיין נגטיבי נגד השרים נפתלי בנט ואיילת שקד שפרשו מהבית היהודי והקימו מפלגת ימים חדשה. הקמפיין ילווה בסלוגן: "סיבוב מסוכן לפנייך". בשלב הזה הקמפיין יתמקד בעיתונות המגזרית ובדיגיטל. המתקפה של האיחוד הלאומי מצטרפת גם למתקפה מתוך הבית היהודי שהגדירו את המהלך של בנט ושקד כבגידה לכל דבר.

באיחוד הלאומי התייחסו לקמפיין ואמרו כי: "יש דברים שלא עושים. לא מפלגים את הציונות הדתית והמחנה הלאומי בשביל פוליטיקה קטנה וקידום אישי. לא נוטשים את הדרך גם אם היא ארוכה ורבת אתגרים. דווקא עכשיו, כשהאוויר מלא במפלגות אווירה וכוכבים לרגע שבסוף תמיד ייעלמו מהשטח, כולנו בוחרים לחזק את האיחוד הלאומי והבית היהודי ומראים שגם אם יש כאלה שמתביישים בערכים שלנו, אנחנו נמשיך להילחם עליהם בכל הכוח כי בית לא עוזבים".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

עוד תקופים באיחוד הלאומי ואומרים :"בנט ושקד עשו סיבוב פרסה מסוכן לא רק על חשבון האיחוד הלאומי והבית היהודי אלא על חשבון הציונות הדתית כולה. הביטוי 'השתמשו וזרקו' מעולם לא היה מדויק יותר. מתברר שהם לא היו מעולם נאמנים לדרך אלא היו עסוקים בקידומם האישי. הציונות הדתית הניפה את דגליה לפני עידן בנט ותמשיך להניף גם אחריה".