כחלון ונתניהו במליאת הכנסת, בשנה שעברה
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

פולקמן: כולנו לא קיבלה הצעה להתאחד עם הליכוד

יו"ר סיעת כולנו הכחיש את הפרסום לפיו בכירים בסביבת נתניהו פנו לכחלון, ולפי הערכות התחייבו לשיריונים: "אין הצעות ואין נעליים, אלה שמועות שמפיצים גורמים בליכוד"
הבוקר הזה
03 בינואר 2019
09:14

יו"ר סיעת כולנו, ח"כ רועי פולקמן, אומר כי כולנו לא קיבלה הצעה להתאחד עם הליכוד. בריאיון היום (חמישי) עם דב גילהר בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר פולקמן: "אין הצעות ואין נעליים".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות:
https://t.me/kann_news

לדברי פולקמן, "אלה שמועות שמפיצים גורמים בליכוד משום שהם מבינים שבנושא הכלכלי חברתי לא נעשה דבר בשנים האחרונות, וזה דבר שחסר באופן מיוחד הם יודעים שמשה כחלון עשה קדנציה מופלאה בנושאים האלה... אין שום סיכוי שנחבור לליכוד".

האזינו לריאיון עם פולקמן בכאן רשת ב

אתמול פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי בכירים בסביבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו פנו לשר האוצר כחלון בשבוע האחרון, והפצירו בו לחבור לרשימת הליכוד. ההערכות הן כי הצעת הליכוד כוללת את מינוי כחלון לשר אוצר אחרי הבחירות, ושיריון מקומות לאנשיו ברשימה המשותפת.


בהתייחס למצב מפלגתו  בסקרים, אמר פולקמן: "אין שום סקר שבו אנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, בסקרים שלנו אנחנו מקבלים שמונה וברוב הסקרים שבעה. יש עכשיו תקופה של הרבה מהלכים, אנחנו לא התחלנו את הקמפיין בצורה מסודרת. בסוף, עם כל השינויים במערכת הפוליטית,  אם מישהו רוצה מפלגה חברתית כלכלית ולאומית, יש אחת - והאמת שגם הוכחנו את זה בניגוד להרבה משיחים שמגיעים עכשיו מבחוץ. אין לי ספק שבמאני טיים זה יתבטא גם בתוצאות".

האזינו לריאיון עם השר וח"כ מכולנו אלי כהן בכאן רשת ב

על עזיבתם השבוע של יואב גלנט ורחל עזריה מכולנו אמר פולקמן: "הייתה לנו שותפות, עשינו גם עם גלנט וגם רחל דברים יפים בכולנו. התנועה החברתית של כולנו לא תלויה באדם כזה או אחר. במערכת הפוליטית יש שינויים, יש חוסר התאמות לפעמים... זה טבעי".