סלקום חייבה אישה קשת יום באלפי שקלים שלא כדין

האישה, שאינה מדברת עברית, טוענת כי החברה חייבה אותה על מוצרים שכלל לא רכשה ושלחה אליה מכתבי גבייה מאיימים. נציג השירות סירב לקרוא לעובד דובר אנגלית לשוחח עימה. בסלקום התנצלו ומסרו כי החוב בוטל
אסף פוזיילוב
07 בינואר 2019
14:52

שוב התנהלות בעייתית של סלקום מול לקוחות: חברת הסלולר חייבה אישה קשת יום שלא כדין בסכום של אלפי שקלים, ואף שלחה לה מכתבי גבייה מאיימים. היום (שני) הובא בכאן רשת ב סיפורה של האישה, שאיננה מבינה עברית, וטוענת כי נציג השירות של סלקום סירב לקרוא לעובד דובר אנגלית לשוחח עימה.

לדברי הלקוחה, היא הוחתמה על חלק מהחוזים מבלי שקראה אותם וחוייבה על מוצרים שלא חתמה על רכישתם. עוד היא ציינה כי היא הלכה לסניף סלקום לא פחות מ-10 פעמים על מנת לברר את פשר החוב – אך מצאה אותו הולך ותופח.

האזינו לסיפור המלא בכאן רשת ב

מסלקום נמסר בתגובה לפרסום: "החברה הבינה את מצב הלקוחה ופעלה מיידית לביטול החוב ולביטול עסקה. אנו מתנצלים על אי הנעימות שנגרמה".

רק לאחרונה פורסם בכאן רשת ב סיפורו של לקוח אחר בסלקום, שהגיע כדי לתקן מכשיר ברשותו – וחובו לחברה נאמד ב-30 אלף שקל על מוצרים שלהבנתו קיבל במתנה. עוד התברר כי נציגת החברה החתימה אותו על החיוב על גבי פיסת נייר.

המעסיק של הלקוח, שניהל את המאבק מול החברה בשמו, אמר אז: "אם היה מודע לכל מה שגובים ממנו כמו שאומרת סלקום - למה החתימו אותו על חתיכת נייר כמו שעושים לילד?". מנגד, בחברה התעקשו שהוא ידע והבין על מה הוא חותם, אך מסרו כי "כחלק מהתחשבות במצבו, החברה הסכימה לקבל את המוצרים שלא פתח לפנים משורת הדין ולהגיע איתו להסדר תשלומים".

תגיות:
סלקום