שירה איש רן יוצאת מבית החולים
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

שירה איש רן שוחררה מבית החולים: "אנחנו נס מהלך"

הפצועה קשה מפיגוע הירי בעפרה בחודש שעבר יצאה מבית החולים לקראת תהליך שיקום. ביציאה היא הודתה לצוות הרפואי והוסיפה: "לא ברור איך התהליך התקדם כל כך מהר". בסוף דבריה היא קמה מכסא הגלגלים ויצאה בהליכה כשהיא נעזרת בהליכון
כרמל דנגור
09 בינואר 2019
11:48

שירה איש רן, שנפצעה קשה בפיגוע הירי בעפרה לפני כחודש ואיבדה את תינוקה עמיעד ישראל, שוחררה היום (רביעי) מבית החולים שערי צדק בירושלים, לקראת תהליך שיקום בבית החולים הדסה הר הצופים. ביציאה אמרה איש רן: "אנחנו נס מהלך, זה דבר גדול ועצום".


"תודה רבה לעם ישראל על כל התפילות. לא ברור איך השיקום התקדם כל כך מהר, מרגישים את התפילות שלכם הן עובדות", אמרה איש רן והודתה לצוות בית החולים. בתום דבריה אמרה: "אנחנו מודים כל יום על הניסים שהיו לנו ולמה שזכינו לחוות. הגעתי לבית החולים בשכיבה ואצא ממנו בהליכה". היא קמה מכיסא הגלגלים ויצאה מבית החולים כשהיא נעזרת בהליכון.

שירה ובעלה, עמיחי, פנו לפני כשלושה שבועות לציבור במסיבת עיתונאים בבית החלים. עמיחי הודה לעם ישראל: "אנחנו אחים. הם יכולים לירות בנו, לדקור אותנו, לדרוס אותנו ולזרוק עלינו אבנים. הם יכולים לרצוח אותנו ואת הילדים שלנו, אבל הם לא יכולים לשבור אותנו, לא ניתן להם".

אתמול עצרו כוחות הביטחון את עצאם ברגותי, שהיה שותף עם אחיו בביצוע פיגוע הירי בטרמפיאדה בעפרה. ברגותי ביצע גם את פיגוע הירי בגבעת אסף בחודש שעבר, בו נהרגו שני חיילי צה"ל סמ"ר יובל מור יוסף וסמל יוסף כהן.