זירת האירוע בארמון הנציב
צילום: דוברות המשטרה

חשד לרצח כפול: גופות גבר ואשה נמצאו בדירה בירושלים

גבר ואשה בשנות ה-70 לחייהם נמצאו מתים בשכונת ארמון הנציב בירושלים. נסיבות האירוע נחקרות, והרקע כנראה פלילי. במשטרה טוענים כי מדובר באירוע של רצח כפול
יערה שפירא
13 בינואר 2019
16:42
עודכן ב 19:07

גופות גבר ואשה בשנות ה-70 לחייהם נמצאו היום (ראשון) בדירה בשכונת ארמון הנציב בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם.הגבר נדקר בצווארו והאשה בצוואר ובבטן. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע, אך מדגישים כי מדובר באירוע רצח.

מהחקירה מתחזקת ההערכה כי מדובר באירוע פלילי. מי שהזעיק את המשטרה למקום הוא קרוב משפחה שלא הצליח ליצור איתם קשר במשך כמה ימים. מפקד תחנת עוז, סגן ניצב שימי מרציאנו, אומר כי "הכיוונים נבדקים. מחוז ירושלים מפעיל את כל האמצעים שברשותו כדי להגיע למרצחים. זה אירוע של רצח. כל הכיוונים נבדקים". 


ממד"א נמסר כי " בשעה 15:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על גבר ואישה שנמצאו מחוסרי הכרה בדירה בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים מהמקום על גבר ואישה כבני 70 ללא סימני חיים וקובעים את מותם". 

חובש רפואת חירום במד"א יואב פרנקל ופראמדיקית מד"א בר עזר סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו גבר ואישה כבני 70 שוכבים מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".