אבי גבאי

גבאי: "כשאתה עושה שינויים - אנשים נפגעים"

יו"ר העבודה התארח בתוכנית הבכורה של קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל, והתייחס לסערה שעורר בתוך המפלגה: "הייתה ועידה מוצלחת בצורה יוצאת דופן, גם אם היו כמה ששרקו 'בוז' - זו מפלגה דמוקרטית"
קלמן וסג"ל
13 בינואר 2019
19:56

יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי, התייחס הערב (ראשון) לוועידת מפלגת העבודה, ואמר כי הייתה "מוצלחת בצורה יוצאת דופן". בתוכנית הבכורה של קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל בכאן 11, אמר גבאי כי רבים הגיעו לכינוס, וכי ההחלטות שביקש - התקבלו. "זה שהיו כמה ששרקו בוז - זו מפלגה דמוקרטית", אמר.


"הייתי מנכ"ל הרבה שנים, ובכל מקום שאליו אני הולך - אני עושה שינויים", הוסיף יו"ר המפלגה. "כשאתה משנה, אנשים נפגעים. אני לא עובד בשיטה המקובלת, אני לא משחק את המשחק. אני בן 52, החלטתי שאת החצי השני של החיים שלי אני עושה עבור הציבור. באתי לפוליטיקה כדי לעשות שינוי".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

בהמשך התייחס גבאי גם לפרידה הפומבית מציפי לבני ולמפלה בסקרים: "הטענה הייתה שיש מנדטים שעזבו אותנו בגלל זה, ועובדה - ראינו שלא קרה כלום. גם כאן, שאלתי את עצמי מה נכון לנו אחרי שאנחנו ביחד תקופה ארוכה ואני רואה שהעסק לא עובד. מסתכלים קדימה ושואלים מה טוב לניצחון. טוב להיפרד? אז נפרדים. אנחנו מפלגת העבודה, החידוד הזה שלנו היום כמפלגת העבודה רק יעשה לנו טוב. יש הרבה אנשים בישראל שזוכרים לטובה את העבודה".