זירת הרצח בארמון הנציב

הרצח הכפול בירושלים: מתחזק החשד לאירוע לאומני

המשטרה טרם שללה מניעים נוספים ותוצאות ראשוניות של נתיחת הגופות, שהתבצעה אתמול, איששו את אחת מהשערות החוקרים. על פרטי החקירה מוטל צו איסור פרסום
יערה שפירא
15 בינואר 2019
21:20

התפתחות נוספת בחקירת הרצח הכפול בשכונת ארמון הנציב בירושלים מחזקת את החשד כי המניע - לאומני. כך פורסם הערב (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. המשטרה טרם שללה מניעים נוספים ותוצאות ראשוניות של נתיחת הגופות, שהתבצעה אתמול, איששו את אחת מהשערות החוקרים. על פרטי החקירה מוטל צו איסור פרסום.

במהלך היום הוסיפו במשטרה לבדוק את קצה החוט שעליו דווח הבוקר וביצעו פעולות חקירה נוספות בשעות הצהריים ואחר הצהריים, כדי לבחון את המניע הלאומני. קרוביהם של בני הזוג שמעו את השמועות על מהות ההתפתחות בחקירה, ואמרו כי מדובר בכיוון שחשדו בו מלכתחילה.

באירוע נרצחו בדקירות בביתם תמר ויהודה כדורי. רחל לוי, אחותו של יהודה, טוענת שמדובר באירוע לאומני. בריאיון לתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמרה רחל לוי לאסתי פרז: "אני חושבת שזה לאומני. באותו רחוב נדקרה נערה לא הרבה זמן לפני. אם היו מתייחסים יותר לדקירה של הנערה, הרצח הזה היה נמנע".

ביום ראשון נמצאו גופות גבר ואשה בשנות ה-70 לחייהם בדירה בשכונת ארמון הנציב. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם. הגבר נדקר בצווארו והאשה בצוואר ובבטן. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע, אך הדגישה כי מדובר באירוע רצח.