-

רימון בבית וקשרים עם פוליטיקאים: מיהו אלי עזור?

אף שיש לו נגיעה בכל ענף תקשורת – מעיתונים ועד ערוצי ספורט - אלי עזור מקפיד לשמור על אנונימיות. כעת נחשפים הקשרים שלו עם פוליטיקאים, שגם תמכו באינטרסים שלו בכנסת
צח שפיצן
15 בינואר 2019
21:00

אם אתם חיים במדינת ישראל, שומעים רדיו, צופים בטלוויזיה, קוראים עיתונים – גם באנגלית וברוסית, כנראה נחשפתם לאחד מכלי התקשורת של אלי עזור. מיהו איל התקשורת ששומר על אנונימיות, אך בעל קשרים ענפים עם פוליטיקאים שתמכו באינטרסים שלו בכנסת?

חבר הכנסת איתן כבל סיפר כי הוא מכיר את עזור שנים רבות: "אני מאוד מעריך אותו. אני חושב שהוא איש עסקים שעשה עבודה מדהימה". חבר הכנסת מיקי זוהר הוסיף - "אני מכיר אותו כאיש תקשורת, כאדם טוב, כאדם ראוי".

העיתונאי נתי טוקר הסביר: "הוא מוציא לאור שמחזיק בשפע של עיתונים אבל אף אחד לא יודע עליו שום דבר. הוא עושה את זה במכוון". טוקר הוסיף - "הוא שולט בעיתונות בשפה הזרה, ג'רוזלם פוסט, בעיתון מעריב, תחנות רדיו מאוד דומיננטיות, 103 FM וכלי תקשורת נוספים. הוא שולט גם בצ'רלטון ששולטת בערוץ הספורט והוא אמור להיכנס לערוץ עשר".

אילן כפיר, שותף וחבר לשעבר של אלי עזור, הוסיף עוד מידע. "בגיל מאוד צעיר אבא שלו נפטר והוא לקח על עצמו את מעמסת התמיכה במשפחה. הוא עבד ולמד וכדי לממן את הלימודים, היה מוכר סברס ותירס ביד אליהו", סיפר כפיר. איש העסקים שאול אייזנברג ציין כי עזור היה אדם "חרוץ מאוד".

תגיות:
אלי עזור