אתי ביטון

"הרגשתי שאני לא מצליחה להביא את הדבר הבא": הזמרת אתי ביטון על ההפסקה שלקחה מהקריירה

בריאיון לורד יפתחי גרין סיפרה הזמרת: "רציתי להרגיש שאני מחדשת לקהל ולא ממחזרת את עצמי". ביטון סיפרה על ההתנקות מחברת התקליטים שעבדה איתה בעבר ואמרה כי "נפרדו כידידים"
תרבות הערב
17 בינואר 2019
23:54

הזמרת אתי ביטון התארחה היום (חמישי) בתכנית "תרבות הערב" עם ורד יפתחי גרין בכאן רשת ב, סיפרה על ההפוגה שלקחה מהקריירה: "הרגשתי שאני לא מצליחה להביא את הדבר הבא", והשמיעה את שירה החדש "לא מה שחלמנו".

האזינו לריאיון עם אתי ביטון בכאן רשת ב

"הודתי שאני לא מצליחה להביא משהו חדש ושאני צריכה לעשות רגיעה קטנה. בתוך כל התחרות הרגשתי שאני מאבדת את עצמי. לא רציתי להגיע למקום שאני שבעה מהמקומות הלא נכונים, רציתי להרגיש שאני מחדשת לקהל ולא ממחזרת את עצמי" - סיפרה ביטון על ההפסקה שלקחה באמצע הקריירה ולאחר שלושה אלבומים.

על ההתנתקות שלה מחברת התקליטים שהייתה חתומה אצלה אמרה: "נפרדו דרכינו כידידים. הרגשתי שאני רוצה לעשות דרך יותר עצמאית. הרגשתי שמבחינה מקצועית היה לנו קשה לגשר על הפערים המוזיקליים ולהביא את ההשפעות שלי מהמוזיקה הערבית. חילוקי הדעות היו מוזיקליים, הקלטתי הרבה סקיצות שלא תאמו את טעמם האישי. היה קשה לי שלא קיבלתי את היחס האישי שמגיע לי, קשה להיות אחת מ-20 או 30 זמרים". 

לקראת אלבומה הרביעי סיפרה הזמרת כי "הגוון שלי לא ישתנה, אתי נשארה אותה אתי. באלבום הזה כרגע, את רובו אני יצרתי והלחנתי. אני מאושרת מאוד שהחברים הכי טובים שלי, תמר קלימי ויונתן יהלום, חלק מהאלבום הזה".