משי קליינשטיין ועילי בוטנר בשיתוף פעולה

לאחר שכתב לריטה: עילי בוטנר בשיר חדש משותף עם בתה -משי

בריאיון לכאן רשת ב סיפרו שני הזמרים על שיתוף הפעולה ביניהם בשיר החדש "אוטובוס אחרון בחיפה". משי קליינשטיין: "אני מאוד מתרגשת להיות חלק מהשיר"
ורד יפתחי גרין
21 בינואר 2019
19:11

"אני כמו במאי שמתארח לסצנה קטנה וממשיך הלאה", אמר הזמר והיוצר עילי בוטנר בריאיון משותף עם הזמרת משי קליינשטיין בכאן רשת ב. השניים סיפרו ןורד יפתחי גרין על שיתוף הפעולה הראשון שלהם בשיר החדש "אוטובוס אחרון לחיפה", שיצא היום (שני) לרדיו.

את שירו הראשון שהתפרסם כתב בוטנר לזמרת ריטה, אמה של משי. על שיתןוף הפעולה עם הבת הוא אומר: "כתבתי את השיר, אבל את הבית האחרון משי כתבה - זה לגמרי שיר משותף. הוא מספר על החיים שהיו לי במשך שלוש שנים".

משי קליינשטיין, הבת של הזמרים המצליחים רמי וריטה, סיפרה לורד יפתחי גרין בכאן רשת ב על התהליך שעבר השיר: "אני מאוד מתרגשת להיות חלק מהשיר הזה. זה היה דואט בהתחלה בלשון זכר, אבל רציתי אותו בנקבה". 

האזינו לריאיון עם הזמרים עילי בוטנר ומשי קליינשטיין

על המשך שיתוף הפעולה עם קליינשטיין ועל תפקידו בעיבוד השיר אמר בוטנר כי "אולי בסוף אם יהיו עוד שירים נאגד אותם לאלבום. יש כמה שירים בודדים שבהם אני שר. אני לא רואה את עצמי כזמר, אני רואה את עצמי כאחד שכותב, מלחין ומנגן. הכיף שלי זה שיתופי הפעולה, ככה זה מתחילת הדרך".